chapter 3

18. května 2010 v 9:07 | chillychilly |  Malá holka (HP Fanfiction)
teda řeknu vám, jsem ráda, že si to píšu do wordu, to by mě to jinak asi zabilo :DJeště několik dní se snažili z dívky dostávat vzpomínky a nutili jí, aby si vybavila každičký detail svého utrpení. Když z ní konečně dostali vše, co potřebovali, nabídl jí Brumbál, aby zbývající tři roky studia dokončila zde v Bradavicích. Byla by zařazena do pátého ročníku a do koleje, kterou by jí vybral Moudrý klobouk. Dívka po chvíli souhlasila a tak se musela podrobit ceremoniálu Zařazování.

, Hm, další Herdová. Kam tě jenom pošlu. Do koleje tvé rodiny rozhodně ne, tam by ses vůbec nehodila. Do Mrzimoru taky ne, sice by jsi tam měla mnoho obětavých přátel, ale tvůj talent by tam úplně zakrněl. Co takhle Havraspár, jsi velmi inteligentní a talentu máš na rozdávání, tato kolej by ti dala vyniknout. A pak je tu ještě Nebelvír, ty máš jejich sílu, jsi odvážná a můžeš zde najít opravdové přátele, kteří ti pomohou uskutečnit tvému utrpení zadost. Je to těžké...Kam tě poslat. Myslím, že už jsem na to přišel, bude to NEBELVÍR!" poslední slovo vykřikl na celou místnost.

Tak byla Chantal zařazena do koleje, za kterou by ji její předci nejspíš vydědily. Jenomže ti už byli do jednoho mrtví, takže jim to bylo jedno.
Zbytek prázdnin jí bylo dovoleno strávit na hradě, kde jí zvýšenou pozornost věnovali Snape s madame Pomfreyovou. S jejich přispěním se zbavila většiny jizev a šrámů všude možně po těle a díky Snapeovi i několika, co měla na duši. Pečlivě jí učil, jak některé vzpomínky uzamknout v nejzazší části mysli a když to nepomohlo, namíchal jí bezesný lektvar.
Díky hojivým mastičkám jí dorostly vlasy, sice je nyní měla krátké a sestříhané do slušivého mikáda, ale alespoň nikde neměla odhalenou kůži. Stále však byla žalostně vyhublá takže budila dojem křehoučké porcelánové panenky. Její gesta byla plachá a nemluvila hlasitěji než šeptem. 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama