Jak zahnat nudu

30. října 2010 v 17:20 | chillychilly |  jednorázovky
Už jsem dlouho nenapsala nic zvrhlého :D Lucius se nudí, aneb jak zmijozelští zahánějí nudu... Je to 15+, jen tak pro upozornění :) Jinak mi nezbývá nic jiného, než vám popřát, ať si to užijete
,,Já se nudím," povzdechl si Lucius a rozhlédl se po společenské místnosti. Hledal něco, čím by se zabavil, místnost však byla až na jejich skupinku prázdná.

,,Kde máš Narcissu, ta by ti pomohla zahnat nudu," zachechtal se jeden z jeho přátel.

,,Narcissu?" zbystřila Belatrix a pozvedla zrak od svých nehtů, kterým věnovala svou péči, ,, co máš s mojí sestrou."

,,Nic, neblázni." zasmál se Lucius a pokusil se pod stolem kopnout svého kamaráda, který na to upozornil.

,,To doufám, s mojí sestrou si nic nezačínej, je ještě nevinná," probodla ho pohledem.

,,Nevinná," odfrknul si blonďák.

,,Znám tvoji teorii, a věř mi, že svoji sestru znám lépe než ty. Nechci, aby jsi Cissi ublížil." výbušná Bella už stála na nohou a mířila na Luciuse hůlkou. Skupinka jejich přátel se začala pomalinku vytrácet směrem k ložnicím. Když byla Bella naštvaná, bylo bezpečnější nebýt moc blízko ní.

,,Myslím, že v tomhle jí znám líp," ušklíbnul se Malfoy. Pořád ještě zůstával v klidu.

,,Zeptám se tě ještě jednou. Šukáš s mojí sestrou?" z očí jí nyní šlehaly blesky.

,,Jo, a je zatraceně dobrá," vpálil tmavovlásce do obličeje.

,,Ty parchante," střelila po něm kletbou, které se umě vyhnul.

,,Uklidni se. Ty přece moc dobře víš, jak je těžké mě odmítnout, ne?" svůdně si olíznul rty.

,,Crucio," zařvala, ale v rozčilení minula.

,,No tak. Nějak ti to nejde."

,,Ty,ty....ty," nemohla ze sebe dostat dostatečnou urážku, lucius se chvíli jejím koktáním bavil. Pak si ji přitáhl blíž a hrubě Bellu políbil. Ta se chvíli bránila, ale pak se mu podvolila. Pootevřela ústa a když se jí do nich pokusil proniknout jazykem, kousla ho.

,,Ty potvoro," přidržoval si ruku u krvácejícího rtu. Bella se jen smála a uskakovala z jeho dosahu.

,,Proč bych měl tvoji sestru nechat být," zeptal se nakonec, když si byl jistý, že Belatrix už tolik nevybouchne. V otázkách své sestry byla poněkud výbušnější. Nikdy by si to nepřiznala, ale měla potřebu ji chránit. Byla to taková princezna.

,,Možná proto, že pak dostaneš tohle," vrhla se na něj a políbila ho. Tohle si Lucius nechal líbit. Po chvíli polibek prohloubili.

,,Je to dostatečná satisfakce?"

,,Ne, chci víc," usmál se Lucius a začal Belle rozepínat knoflíčky školní košile. Dívka ho nechala. Za chvilku už byla její košile na zemi a ona před ním stála jen v podprsence.

,,A tohle?" natočila se ze všech stran. Pak si sundala podprsenku.

,,Ne, tohle taky nestačí," svůdně se usmál a přejel jí palcem po bradavce, která okamžitě ztvrdla. Bella slastně přivřela oči a začala mu rozepínat pásek kalhot.

,,Sedni si," přikázala mu a zatlačila ho do křesla. Pak mávl hůlkou a svlékla mu kalhoty i spodní prádlo.

,,A teď řekni, co by jsi chtěl," usmála se a obkroužila kolečko kolem jeho pupíku. Poté pomaličku sjela rukou níž a zastavila se kousek na jeho rozkrokem. Pak dala ruku pryč.

,,Bello, neprovokuj," syknul Lucius a položil její ruku na místo, kde ji zrovna teď chtěl mít.

,,Ale já přece neprovokuju," zašeptala a jazykem obkroužila citlivou špičku jeho penisu. Lucius se mezitím pohodlně usadil a nechal Belatrix, aby ho obsloužila. Plně se oddával dráždivým pohybům jejího jazyka. Jakmile mu mírně promasírovala prostatu, myslel, že se asi zblázní rozkoší. A ona najednou přestala.

,,Co děláš?" zavyl a pokusil se jí přitáhnout hlavu znovu ke svému klínu.

,,Teď já," zapředla Bella a sundala si sukni a posadila se mu na klín. Lucis se k ní sklonil a vsál jednu její bradavku do úst. Pak ji jemně skousnul a obkroužil jazykem. Bella slastně zavrněla a přitiskla se k němu. Lucius se mírně pousmál, rukou zamířil k jejímu bříšku. Pomalu kroužil prstem kolem jejího pupíku a mezitím jí kousal všude kam jen dosáhnul. Kousance obkružoval jazykem.

,,Luciusi, nezahrávej si se mnou," zasténala Bella a prohnula se, když do ní vniknul jedním prstem. Zakroužil s ním a po chvíli přidal ještě druhý a pak třetí.

,,Myslím, že tady máš ještě jednu nedodělanou práci," zašeptal jí do ouška a vytáhnul prsty ven při čemž ji ze sebe shodil. Belatrix po něm šlehla pohledem.

,,Kompromis," nadhodila a obkročmo si na něj sedla.

,,Ten si dám líbit," usmál se a donutil ji k pohybu. Stačilo jenom aby se třikrát zhoupla a on už byl zase na vrcholu. Bella to na něm viděla a proto zpomalila.

,,Proč?" prodralo se mu skrz rty.

,,Ne tak rychle," odpověděla mu měkce a pohybovala se co nejpomaleji. Po chvíli se však i ona přestala ovládat. Vyvrcholila chvíli po něm.

,,Seš děvka, víš to?" usmál se na ni a políbil ji.

   
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nel-ly Nel-ly | Web | 31. října 2010 v 11:09 | Reagovat

:D a už se vezeš...

chudák Lucius, přeci nikdo nechce, aby se nám nudil

hezký, dneska jseme potřebovala něco zábavnýho

2 chillychilly chillychilly | Web | 31. října 2010 v 12:32 | Reagovat

[1]: podlě mě Lucius většinu života strávil tak, že se nudil a snažil se tu nudu zahánět. Jinak to snad ani u lidí jako je on nefunguje (teda pokud zrovna nebyl u Voldyho). Děkuju moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama