Nemusím

12. října 2010 v 23:02 | chillychilly |  jednorázovky
Tak je tady další zvrhlá jednorázovka z mé dílny. Je to asi zatím nejzvrhlejší věc, jakou jsem napsala. Vyskytuje se zde v menší míře i takové mučeníčko. Asi by se to dalo charakterizovat jako bloodplay, leč té krve tam moc není. No nic, přečtěte si to, berte to s rezervou a hlavně, zanechte komentář, co si o tom myslíte.


Nádherná tmavovlasá žena stála v bílé noční košilce u okna a dívala se na soumrak. Temné vlasy jí v mírném větříku povlávaly kolem hlavy. Potichu se za ní objevil stín mužské postavy. Pokusil se jí obejmout ze zadu. Žena se mu však vytrhla.

,,Nesahej na mě!" zavrčela a namířila na něj hůlku. 

,,Ale Bello, jsme manželé, mám na to právo," sladce se usmál. Žena se nerada podvolovala avšak tradice pro ni byly skoro všechno. Jenže tohle bylo i na ni moc.

,,Nemáš, jedině pokud chci já a já nechci."

,,Belatrix, musíš mě poslouchat," zavrčel muž nebezpečně a přiblížil se k ní. Ani o milimetr neuhnula, dál na něj mířila hůlkou.V soubojích byla lepší. To věděli oba dva.

,,Já tě musím poslouchat?" zašeptala a měřila si ho očima.

,,Ano, musíš."

,,Zopakuj to," vybídla ho.

,,Musíš mě poslouchat."

,,Musím?" naklonila hlavu mírně na stranu.

,,Pouta na tebe," namířila na muže hůlkou a ten se vzápětí skácel na zem pod náporem kouzla. Žena se k němu přiblížila a při tom si ho posměšně měřila.

,,Vypadá to, že teď jsi ty v mé moci a že TY musíš poslouchat MĚ." zasmála se sladkým hláskem. Muž jen bojácně kulil oči. Nikdy si nedovedl představit, že by mohla být takto nebezpečná.

,,Tak si trochu pohrajeme, ne? Nebo si snad chtěl dělat něco jiného?" namířila na něj hůlkou, stříbrně se zablesklo a na mužově tváři se objevil krvavý šrám. Zablesklo se znovu a objevil se další. Belatrix se mu mezitím pošklebovala.

,,Tak jak se ti to líbí teď, já si to docela užívám. Co ty? Taky se ti to tak líbí? Mě se to líbí hodně,
dokonce tolik, koukej," zasměje se a shodí ze sebe košilku. Muž  bezostyšně přejíždí očima čarokrásné křiky jejího těla.

,,Koukám, že se ti to líbí. A víš , co se líbí mně, Tohle," další záblesk a další krvavý šrám.

,,Ale koukám, že jsem jediná svlečená, co kdyby ses taky přidal?" poklepe si hůlkou do dlaně, pak ho jejím jediným švihem připraví o svršky. Nestydatě přejíždí očima po jeho úplně nahém těle.

,,Už jsem viděla hezčí. Za tvoje nedostatky. Crucio!" namíří na něj paprsek neprominutelné kletby. Muž sebou začne škubat v bolestech. Belatrix to sleduje se zájmem. Líbí se jí to. Ani se nesnaží zastřít hladový pohled svých očí. Přeruší kouzlo a nechá muže vydechnout.

,,Tak co? Jak se ti líbilo tohle? " přiblíží se k němu a přejede mu stehno dlouhým nehtem. Zanechává za sebou krvavý šrám. Muž se ve vteřině znovu vzruší. Evidentně se mu to líbí stejně jako Belle, ačkoli ve Cruciatu zkoušeném na vlastním těle se zrovna nevyžívá. Žena se usměje. Pak mu přejede prstem ještě po druhém stehnu. Muž sebou začne cukat. Chce, aby ho rozpoutala.

,,Ne, nerozpoutám tě. Alespoň zjistíš, jak se cítím já, když mě do něčeho kdokoli nutí. Ber to jako potřebnou lekci."
Zatím, co mluví, rozpálí hrot své hůlky téměř do běla. Pak ho přikládá na mužovu odhalenou kůži. Ten sebou cuká a snaží se  uhýbat. Jeho erekce ho však zrazuje a dává najevo, že se mu to ve skutečnosti líbí. Belatrix už nemůže ustát své vzrušení a tak si za pohledu na mužovo vzrušené a zmučené tělo pomůže sama. Po chvíli, kdy odezní její vlastní příval slasti se nad mužem nakloní, políbí ho na tvář a usměje se.

,,Ber to jako takovou malou lekci. Přeji ti dobrou noc a sladké sny," na poslední dvě slova dá důraz. Pak odejde.  

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kami kami | Web | 13. října 2010 v 8:56 | Reagovat

Au! :-D No, Rodolfus to s ňou má ťažké, ale zase, keď mu až tak neprekáža... :D Mám rada takýto druh jednorázoviek. Vzrušujúce výseky zo života postáv, tak, tak. :-)

2 chillychilly chillychilly | Web | 13. října 2010 v 15:22 | Reagovat

Bella je prostě Bella, s tou to snadné snad ani být nemůže :)

3 lucrecia lucrecia | Web | 13. října 2010 v 16:00 | Reagovat

Jo tak tahle nějak si Bellu představuju. Byla to další skvělá jednorázovka.

4 Nel-ly Nel-ly | Web | 13. října 2010 v 19:38 | Reagovat

jo joj, úžasný nápady (i když teď se mi to zrovna nehodí... ehm :D ale ta moje je jednorázovka je stejně trochu jinačí).. každopádně to bylo skvělé, Bella je prostě taková a ty tohle umíš... (ještě bych si představila i další zvrácenosti, ale dobře.. k tomu dospěješ ;-))

jen malá chybička:
tradice pro ní byli
(pro ni byly... vím, že je to nejspíš jen překlep -kolik já už jich měla? :) ale vždycky jsem ráda, když mě na ně někdo upozorní-)

5 chillychilly chillychilly | Web | 13. října 2010 v 19:49 | Reagovat

Jj, s ni/ní bojuji dlouho a úprně, leč se mi to nedaří... Budiž mi připsáno k dobru, že se alespoň snažím, ale včera se mi už nic nechtělo pravovat. Takže děkuju, hned to půjdu opravit. Jj, snad se k dalším nechutnostem dopracuju, když mě přijde, jako by mi tak v půlce zmizel vítr z plachet...

6 chillychilly chillychilly | Web | 13. října 2010 v 19:49 | Reagovat

A ještě bojuji s mě/mně :D

7 Nel-ly Nel-ly | Web | 13. října 2010 v 20:39 | Reagovat

boj s mě/mně jsem vzdala už dávno... co neopraví word, na to sama nepřijdu
(nakonec už je to prá let, co jsem ve škole měla mluvnici a dost zapomínám :))

toho ji/jí, ni/ní, atd. jsem si všimla, protože jsem si zrovna pročítala Tajemství srdce a zjistila jsem, že tam je strašnejch chyb.. právě v tomhle, asi před rokem jsem všude psala (jí) a teď mě to strašně tahá za oči.. vůbec, povídky se mi mazat enchce (už kvůli těm první komentářům, co mě držely nad vodou), ale je potřeba ty moje díla přepsat (třeba u Beze jména, první a jediné povídce z dvojčaty, kterou jsem si sama zamilovala.. což už je co říct :D musím přepsat pomalu každou kapitolu, nedá se to vůbec číst, ale nakonec byla první dokončená a psaná celkem rychle)

tak, teď jsem se vyjdřovala zas mimo téma, ale jen upozorňuju, že český pravopis nechápu a nepochopim a jen si hraju na chytrou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama