Promiň mi to

4. října 2010 v 18:39 | chillychilly |  jednorázovky
Jsem nemocná a asi mi hrabe. Doufám, že mě to zbavuje viny z toho, že jsem napsala tuhle krátkou a zvrhlou jednorázovku. Viním z toho Nel-ly, díky které jsem začala číst slash (teda, některé páry nedokážu vystát, ale už mi to nevadí tolik jako dřív), díky tomu jsem se koukla na nějaké stránky orientující se právě tímto směrem  a dostala se na fantasmagorium. Po přečtení několika povídek (žánrový mix) mě napadlo napsat něco podobně zvrhlého. Chvilkového nápadu jsem se chytla a pustila se do psaní. Ještě nedosahuji kvalit perverznosti jiných spisovatelů, ale na mě je to dost :D takže upozorňuji, je to 15+
P.S.: Není to slash, jen jsem chtěla popsat cestu, jak jsem se k tomuto dostala :) ,,Lilly, prosím, můžu s tebou mluvit?" zeptal se nesměle černovlasý bledý mladík své zrzavé spolužačky. Ta na něj upřela smaragdový pohled, po chvíli však přikývla.

,,Ale jen na chviličku, Severusi," potvrdila mírně příkře. Už spolu dva roky nemluvili, nerozešli se zrovna v nejlepším. Když spolu mluvili naposledy, Severus jí nazval mudlovskou šmejdkou. Už mu to dávno odpustila, vlastně mu to odpustila hned ten den, ale anemohla mu odpustit, jaké kamarády si vybral a také to, že se nejspíše stal smrtijedem.
Severus se na ní díval a nemohl uvěřit svému štěstí. Byla krásná, nejhezčí dívka, jakou kdy viděl. Jenom kdyby nechodila s tím blbečkem Potterem. S tím se nemohl smířit. A nikdy se s tím nesmíří.

,,Můžeme jít někam, kde nás nikdo neuvidí? Do soukromí?" skoro šeptal. Dělal něco špatného, ale nemohl si pomoci. Musel. Po škole jí třeba už nikdy neuvidí. Dívka mu věnovala podezřívavý pohled, nakonec ho ale následovala do komnaty nejvyšší potřeby. Po cestě ani jeden nepromluvil, oba byli ztracení ve svých myšlenkách.
Severus třikrát prošel před stěnou a pak dívce podržel dveře. Ta vstoupila dovnitř a zaraženě zůstala stát, pak se ohlédla zpátky na svého průvodce.

,,Severusi, co to..." nedokončila, přerušil jí.  

,,Lilly, promiň mi to. Imperio!" namířil na ní hůlkou a seslal jednu z kleteb, které se nepromíjí. Věděl, že teď už ani nemůže jinak. Zmocnil se ho úplně nový pocit a ten zatlačil stud kamsi do pozadí. Nebylo to teď důležité, nic nebylo důležité. Jenom to, že je tady ona a on jí má ve své absolutní moci. Ten pocit se mu líbil, většinou to bylo naopak. Rozhlédl se po pokoji a musel se ušklíbnout, Komnata se zase jednou vyznamenala. Stěny byly potažené jakousi krvavě červenou látkou, po obvodu místnosti byla spousta zrcadel. Pokoji vévodila obrovská manželská postel srdcovitého tvaru a nad ní bylo pověšeno to největší zrcadlo. Vše to bylo tlumeně osvětleno a budilo dojem luxusně přeplácaného bordelu. Severus na chvíli zavřel oči a když je otevřel znovu, byl už v, pro něj, přijatelnějším pokoji. Posadil se na gauč a pokynul dívce, aby přistoupila k němu. Pak poklepal na místo vedle sebe. Rusovláska se posadila a vyčkávala, co bude dál. Severus se na ní chvíli koukal a nemohl se nabažit její krásy. Jediné, co mu vadilo, byl kouzlem zastřený pohled jejích jindy tak nádherných, zářivě zelených očí.

,,Lilly," pohladil jí po tváři. Nemohl se nabažit zvuku jejího jména. Dívka ho začala vískat ve vlasech a on se tomu slastně podvoloval. Pak jí začal líbat. Byl to ten nejúžasnější pocit, jaký kdy zažil. Pomalu ho zbavoval pochybností o tom, jestli jedná správně. Nyní si byl jistý, že to udělat musel. Dívka ho začala hladit všude po těle a on se tomu podvoloval, sám jí začal svlékat. jakmile jí svléknul, přikázal jí, aby se před něj postavila a on si jí mohl prohlédnout. Měla tak krásné tělo. Alabastrově bílá pokožka, tmavé hroty bradavek a nad levým prsem miniaturní mateřské znamínko. To ho pohledem přitahovalo asi nejvíc. Působilo tak vyzývavě. Sám ještě oblečený, pouze jeho košile už byla rozepnutá, jí hladil a laskal, kam jen dosáhnul. Nejdřív líbal, pak kousal a nakonec drobné ranky olizoval špičkou jazyka. Jeho ruce zatím bloudili všude po jeho těle, pouze jednomu místu se vyhýbal.
Lilly mu začala svlékat košili a hladit po bledé hrudi. Severus slastně zavřel oči a vnímal jenom příjemný pocit, který mu její přítomnost a její ruce na jeho hrudi způsobovaly. Chtěl si to užívat co nejdéle, ale pocit pnutí v oblasti rozkroku a jeho neuvěřitelná touha po ní, roky ještě zesilovaná, mu to nedovolovala. Její chladné ruce sjely do oblasti podbřišku odkud se vydaly na cestu k jeho poklopci. Chvíli masírovala jeho již dosti zvětšený rozkrok přes látku kalhot. Chvíli před tím, než Severu mohl touhou zešílet mu poklopec rozepnula, stáhla kalhoty a pokračovala ve jeho mučení. Líbala mu vnitřní stranu stehen, kousala ho tam, škrábala a pak znovu líbala. Dávala si ale dobrý pozor, aby se nedotkla jeho penisu. A když už, tak jenom letmo, aby v něm vzbudila ještě větší touhu. Nakonec už to nevydržel a přinutil jí, aby se věnovala tomu, po čem nejvíc toužil. Rusovláska ho tedy vzala do úst a škádlila jazykem. Chvíli před vyvrcholením jí mladík donutil přestat a věnoval se prozměnu jí. Ne, že by po tom ve svém stavu nějak toužila, ale on si nepřipouštěl, že je k tomu donucená kouzlem a chtěl, aby to bylo jako ve skutečnosti.
Když si byl jistý, že trochu zchladnul, dovedl dívku k posteli. Ta si na ní poslušně lehla a čekala, co se bude dít. Severus už nemohl vydržet se na ní jen tak koukat a proto si jí vzal. Rozzuřilo ho, když zjistil že není panna.

,,Pottere, ty parchante," procedil skrz zuby a prudce přirazil. Nedbal na to, jestli jí působí bolest. V tomhle stavu jí nevnímá a co je mu do toho, co bude pak. Popadla ho zuřivost. Na ní, na Pottera, na všechny. Prudce přirážel až se s nimi postel třásla a hrozila rozpadnutím se. Kousal jí kam jen dosáhl a zanechával tak na její bělostné pokožce rudé skvrnky. Sál její kůži tak, až jí naskakovaly modřiny, škrábal až do krve. Chtěl jí ublížit, chtěl jí způsobit takovou bolest, jakou způsobuje ona jemu. Konečně dosáhl vrcholu. Pak se zhroutil na její tělo a prudce oddychoval. Znechuceně se na ní díval. Pak vstal a oblékl se. Když se na dívku podíval znovu, všeho litoval. Bylo mu špatně z toho, co se tady před chvílí stalo. Všechnu svou nenávist nasměroval proti sobě a Potterovi. Měl chuť ho zabít. A nebo sebe. Nemohl se dál na zuboženou Lilly dívat. Pomocí nitrozpytu jí vymazal kousek paměti. Jakmile byl ve dveřích ložnice a chystal se odejít, sejmul z ní kouzlo. Chvíli před tím, než dovřel dveře zaslechl její zděšený výkřik.    
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lucrecia lucrecia | Web | 4. října 2010 v 19:13 | Reagovat

To je hrozné! Ne ta jednorázovka, ale Snape. Napsala jsi to naprosto skvěle, protože jsem se do toho naprosto vžila a ještě teď mě to děsí. Snape je takovej parchant, fuj nechutňák jeden.

2 chillychilly chillychilly | Web | 4. října 2010 v 19:17 | Reagovat

[1]: on není parchant, jenom si chce vzít to, po čem touží a před ničím se nezastaví, typický zmijozel.

3 kami kami | Web | 5. října 2010 v 16:18 | Reagovat

Perfektné! V prvom rade sa mi páčila Severusova reakcia, keď zistil, že už mala sex s Jamesom. Prakticky to bola absolútne prirodzená reakcia, ak mal v hlave zabudované, že by mala byť len jeho, čo myslím, že vždy pociťoval. Bolo to naozaj úžasné. Po druhé sa mi páčilo ako si zmenil Komnatu, keď zistil, že vyzerá, tak hrozne. Opäť jeho prirodzené chovanie. Vlastne celé to bolo veľmi charakteristické, priam naňho ušité.
Mám rada Severusa, nemám rada Lily, táto poviedka mi vyhovovala. A čo som si prečítala tvoje fialové slová, tak ti slash môžem len odporučiť. :-D A Fantasmagorium obzvlášť, tam som aj ja kedysi začínala a potom to aj tak dopadlo... :-D
Ešte raz, vynikajúca poviedka. :-)

4 chillychilly chillychilly | Web | 5. října 2010 v 21:35 | Reagovat

[3]: děkuju moc, člověka potěší, když někdo takhle hezky ohodnotí jeho úplně první povídku z pro něj naprosto nového žánru. Slash už jsem začala číst, ale nějak se nemůžu zbavit pocitu nechuti při páru SS s AF. Kdežto miluju zpárování Severuse s Lupinem a nebo Siriusem :D

5 kami kami | Web | 6. října 2010 v 6:43 | Reagovat

[4]: No tak Filcha nemusím ani ja a normálne sa ani nevyskytuje, skôr by som povedala, že fantasmagorium je výnimkou a čo sa týka SS/SB, tak k tomu pri čítaní aj ja najviac inklinujem. :-) Ak by si ale chcela čítať romantické SS/RL, tak ti môžem odporučiť stránku (ak o nej ešte nevieš): www.nostalgia.blog.cz tá baba píše občas naozaj dobre. :-)

6 chillychilly chillychilly | Web | 6. října 2010 v 7:40 | Reagovat

[5]: děkuju, určitě se na ní podívám. Lupin je takové zlatíčko, toho nejde nemít rád :)

7 Harunka Harunka | 7. října 2010 v 21:09 | Reagovat

To je tak zvrhlé! :D Ale nemohla jsem než dočíst si to až do konce.

8 paní archivová paní archivová | Web | 29. prosince 2010 v 1:10 | Reagovat

nejdříve připomínky - hodně to chce procvičit ji/jí a ni/ní, taky jsem zahlédla jednu hrubku (která mě praštila do očí, ale už nevím, kde byla).
povídka byla v podstatě takové maličké porno :) moje zvrhlá dušička to ocení, čas od času. po delší PWP absenci tedy říkám, že se mi to líbilo. navíc pocity, které tomu dodaly opravdu tu povídkovost. lily to patří :D

9 chillychilly chillychilly | Web | 29. prosince 2010 v 13:38 | Reagovat

[8]: Jo, to docela věřím, že jsou tam chyby, já už se nějak se slečnou gramatikou nekamarádím... Ale snažím se, tak to ještě jednou projdu... Když já jsem na počítači vůči chybám naprosto slepá...
Děkuji, ano, Lily si to zaslouží, ačkoli už jí taky začínám mít ráda...

10 ADuminsess ADuminsess | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:44 | Reagovat

By dealing together, both of you can address problems of self-esteem and mutual trust.  Core maca from the supplier energetix can be an herb that tests quite well for several males.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama