Listopad 2010

Namáhavý den (13)

29. listopadu 2010 v 21:08 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Kapitola o možném začátku jednoho podivného "přátelství" . Těžko říct, jak to vlastně skončí. Pro Carlu to bude opravdu namáhavý den.
Kéž by mi na smutek stačila taky tabulka čokolády, jako stačila Abi. O víkendu jsem se dozvěděla, že moje sestřenice má rakovinu, takže tady brečím jako želva.
Nějak se mi to nechce nikomu říkat, ale svým způsobem nějaké to "pohlazení" potřebuji, tak to píši alespoň vám, internetovým lidem.  

Vyrušení

26. listopadu 2010 v 16:07 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
A je tady další kapitola. Ta co bude následovat bode asi jedna z nejdelší v této povídce. Jinak, je už po zápase a následuje oslava. Jak bude kdo slavit?
Nějak mám pochybnosti ohledně této kapitoly, ale tak, koukněte se na to a pak mi napište, co si o ní myslíte.

Zápas (11)

23. listopadu 2010 v 19:15 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Nebudu podceňovat vaši inteligenci tím, že bych snad psala, čemu se budu v dnešní kapitole nazvané Zápas věnovat :D. Je krátká (že by? :)) ale jestli to někoho potěší už jsem napsala k této povídce kapču, která je (ne tuto povídku) až netypické délky :D

Rozhovor (10)

20. listopadu 2010 v 18:32 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Carliny ne zrovna neopodstatněné obavy. Další kraťoučká kapitola. Musím říct, že se mi to krátké psaní opravdu zalíbilo. Ale slibuji, že takhle krátká bude jenom tahle povídka. A zjistila jsem, že bych možná taky mohla něco přidat k Čisté krvi, tak se na to taky vrhnu a uvidím, jak to dopadne...

Špatný vliv (9)

18. listopadu 2010 v 9:31 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Další krátká kapitola (nebo jak nel-ly podotkla double drabble :D) Kdyby jste se neorientovali, tak Carla je právě po rande v Prasinkách.
Jinak bych všem HP nadšencům chtěla sdělit, že pokud jste si říkali, že se nebudete chystat na největší filmový svátek tohoto roku, na HP 7, tak o hodně přicházíte, zatím o aspiruje na jeden z mých nejoblíbenějších HP filmů. Navíc, musím říct, že potkat se s tolika šílenci, jako jsem já pro mě bylo naprosto úžasné a byla jsem z toho opravdu nadšená. Viděla jsem Draca, jupí. Opravdu vypadal jako Draco, byl prostě dokonalý...  No nic, o filmu se rozepisovat nechci, protože to určitě udělají jiní. Ale vážně se mi to ohromě líbilo, takže rozhodně na něj vyražte do kina ať to stojí, co to stojí :)

Už se tam nevrátíš (8)

16. listopadu 2010 v 16:20 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Další retrospektivní kapitola. Je po pohřbu Carliných rodičů  a babička se rozhodla k určitému kroku. Doufám, že se vám bude líbit. Chtěla jsem, aby jste pochopili, jaký názor má babička na kouzla.
Jinak příští týden už zase budu chodit do školy, takže budu přidávat méně často. I když je pravda, že mám v zásobě ještě asi tak pět kapitol... Jsem to ale pilná, co? :)
A nechci slyšet žádné stížnosti ohledně délky! :D

Slibuješ?

15. listopadu 2010 v 23:40 | chillychilly |  Pokřivená poezie
A zase jsem dostala náladu na nějaké to menší vypsání se. Zase kousek mé pokřivené "poezie" nepoezie.
A pro dnešek končím se psaním, jsem unavená. Doufám, že se to moc neodráží na mém psaní.

Lily kam se jen podíváš (7)

15. listopadu 2010 v 8:51 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Carla jde s Jamesem do Prasinek. A Lily je doslova na každém kroku. Já vím, pořád se nic moc neděje, ale ono začne, i když to v nejbližších několika kapitolách neplánuju, prostě to má mít všechno hezky pozvolný spád. Nechci to uspěchat.¨
Jinak se ještě pořád nudím doma, takže přidávám takhle často. Za chvíli to budu muset omezit :D

S kým půjdeš do Prasinek? (6)

14. listopadu 2010 v 15:34 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Ačkoli to tak nevypadá, v této kapitole se stane jedna událost, která ovlivní Carlin život. Myslím, že to poznáte. Kapitola je krátká, ale tak to bude navždy. Nechci psát nějak dlouze. Za to se bdu snažit kapitoly přidávat častěji.
Pro nel-ly jsem tam dokonce přidala i čísla kapitol (a nejen pro ní :D)

Slzy (5)

12. listopadu 2010 v 14:04 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Retrospektivní kapitola, ve které se dozvíme, co se stalo s Carlinými rodiči. Jinak zuby už nebolí a můžu normálně kousat, hurá! Na šnycl se ještě necítím, ale zítra si dám špagety. Těší se na to úplně neuvěřitelně, konečně něco, co není kašovitá strava.

Rozhovor o věcech budoucích (4)

11. listopadu 2010 v 15:14 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Hlásím konec dýňovatosti, jupí! Neberu antiboitika, takže to budu moct oslavit šampáňem a jahodama (ty jahody možná vynechám, ještě pořád nemůžu pořádně kousat). A za chvíli už budu moct vyjít mezi lidi. Pak možná dojde i na ten řízeček, mňam. Ale abych dodržela svoji každodenní dávku kapitol, tak tady je. Klidná a v celku o ničem. Jen o plánech, které nikdy nemůžou vyjít.

Tajemství? (3)

10. listopadu 2010 v 21:50 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Tuhle kapitolu nemám moc ráda, ale dozvíte se v ní jednu informaci, která bude hrát hodně velkou roli v budoucnosti. Jinak vážně se nudím, proto přidávám tak často. Co má člověk doma dělat, že? Už to dlouho trvat nebude, snad za chvíli přestanu dýňovatět.

Mluvící klobouk a noční pláč (2)

9. listopadu 2010 v 10:38 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Druhá, retrospektivní, kapitola. Dozvíme se, jak naše hrdinka, vypadá, jak se jmenuje a jaké má přátele. A také, do jaké koleje vlastně chodí.
A ještě se potřebuji vykecat o svých zubech. Pořád je to děs běs. Ačkoli už je to téměř týden od zákroku, pořád vypadám jako dýně a pořád nemůžu jíst. Můj výkon za včerejšek je jeden a půl přesnídávky. Zhubla jsem 8 kilo, ne že bych to před tím potřebovala, měla jsem svoji drobnou  a malinkatou postavu ráda, líbila se mi (ne, nejsem narcis, jen je to to jediné, na co jsem, co se týče vzhledu, vždy mohla být pyšná).  A navíc má chuť na šnycl dosáhla vrcholu!!!
Tak jo, vykecala jsem se, je mi fajn.

Na cestě (1)

7. listopadu 2010 v 21:15 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
A je tady první kapitola nové povídky. Musím vám ještě předem sdělit, že rozhodně nebude tak pesimistická, jak zní její název. Kapitola je krátká, ale myslím, že u téhle povídky tomu tak bude vždycky. Takže nečekejte nějaké dlouhé hodinové čtení.Jinak se budou střídat retrospektivní kapitoly s přítomností, myslím, že to většinou poznáte. Pár kapitol teď bude tak trochu o ničem, ale je to potřeba abych vás uvedla do děje, tak se tím nenechte odradit. Pac a pusu

Epilog

6. listopadu 2010 v 15:27 | chillychilly |  Kdo vlastně jsem?
Epilog povídky o naivní a hloupé dívce, která do všeho spadla aniž by tušila jak. Nakonec se zachová velmi nebelvírsky, ačkoli tomu většinu povídky bylo naopak.
Ačkoli jsem ho chtěla přidat až o něco později, vzhledem k tomu, že se doma nudím a snažím se odvést své myšlenky jinam než na zející díry v mé puse, tak ho přidám už teď. Takže jak to celé dopadlo?

Kecy o mně a mých zubech

6. listopadu 2010 v 10:20 | chillychilly |  Kecy v kleci
Myslím, že umírám, Jsem strašně citlivá, co se týče zubů, ale tohle by bylo moc i na nějaké zubostatečné lidi. V týdnu mi vysekávali osmičky, takže fajn, vzbudila jsem se po nárkoze, měla jsem oteklý jazyk a pusu plnou krve, nádhera. Nesměla jsem si pusu vypláchnout a ani nijak jinak vymýt. Dokonalost sama.
S oteklým jazykem jsem měla spolknout prášek. Nechápu, že si ty doktoři prostě nedali říct, já jim tvrdila, že nic nespolknou. Prý si to jen myslím, ale polykat s tím jde. No, každopádně jsem to prostě nespolkla a oni to musela vzdát. Jsem v těhle věcech neuvěřitelně tvrdohlavá.
Teď už jsem doma, jsem oteklá jako dýně a soustavně odmítám návštěvy přátel, známých a přítele. Co nedokáží pochopit na tom, že tu tykev, kterou mám místo hlavy, prostě věřejně prezentovat nechci? Vážně vypadám jako sysel, navíc mám jednu tvář oteklejší než druhou. Když jsme odjížděli, tak jsem se prý usmívala jako sluníčko, holt opiáty. Taky mi něco mohli dát do zásoby :D
Navíc mám pocit, že to nikdy nesplaskne. Už mi to dneska mělo opadnout a pořád nic. Můj otok je prostě v té nejlepší otokové formě. Navíc když chodím, tak se tak podivně nepříjemně třese.
Můžete mi někdo vysvětlit, jak tuhle zubařsko-chirurgickou řezničinu může někdo dobrovolně vykonávat?  Ani za zlatý prase, vážně ne. Je pravda, že o medicíně jsem docela dlouho uvažovala, ale naštěstí jsem na ní nešla. Představa, že bych mohla skončit jako zubařka byla dostatečně odstrašující.
Myslím, že se zase půjdu nadopovat ibalginama. Je to sice ten nejhorší prášek, jaký můžu brát, ale alespoň pomáhá.
A taky jsem vám řekla, že nemůžu jíst? První den vůbec nic a teď jsem dva dny na přesnídávkách. Kručí mi v břiše a sním o řízečku připaveného hezky s bramborovou kaší a s okurkou, slint

Tak jsem si postěžovala a jdu se zase chovat normálně. Ještě si před tím musím vzít něco na utišení bolesti. Nejlepší by bylo tu hlavu uříznout, ale to se prý běžně nedělá.  

Prolog (0)

5. listopadu 2010 v 9:45 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Vzhledem k tomu, že Kdo vlastně jsem? se chýlí ke konci, přidám sem prolog od nové kapitolovky. Je krátký, ale má to být jen takový mírný a nic neříkající úvod do děje. Jsem zvědavá, jak to  celé dopadne. Sice představu o tom, jakým směrem se povídka bude ubírat mám, ale jak na tom budu s realizací, to se ještě uvidí. Zatím je tohle jen pracovní název, možná ještě vymyslím lepší, tohle mě jen tak napadlo. Sice to nezní moc optimisticky, ale mě se to docela líbilo.