...Chilly

26. ledna 2011 v 15:51 | chillychilly |  S příchutí...
Ačkoli jsem si na toto téma napsala do povídek na přání, včera jsem si sedla k počítači a dala se do psaní a najednou mě napadlo tohle. Omlouvám se Kami, která mi slíbila, že se toho zhostí, ale věřím, že ona dokáže vymyslet něco daleko lepšího než já. Je to velmi neobvyklý pár, vlastně jsem s ním nikdy nic nečetla. A oproti mému očekávání z toho nevznikla ani parodie nebo cokoli jiného. Doufám, že se vám bude líbit.
Poznámka: Prolíná se zde minulost s přítomností. Vzpomínky jsou psané kurzívou.
Upozornění: pokus o femslash
Pár: Ginny/McGonagallová
Rating: od 15Ginny doběhla do ložnice v bezpečí nebelvírské věže, zachumlala se do peřin, hlavu si dala pod polštář a prudce přivřela víčka. Ještě teď nechápala, co se to před chvíli stalo. Zavrtěla hlavou, nechtěla na to myslet. Oproti svému očekávání usnula brzo.

,,Slečno Weasleyová, co má Řachavý Petr společného a přeměňováním?" profesorka McGonagallová přísně zdvihla obočí a skrz obroučky hranatých brýlí se na ni zahleděla. Ginny se pokusil karty schovat pod stůl, byl to však jen marný pokus.
,,Nic, promiňte," sklonila kajícně hlavu a po očku mrkla na sousedku.
,,Dnes v osm hodin vás čekám u mě v kabinetu," oznámila jí stroze profesorka.

Ginny zatřásla hlavou a vyběhla z ložnice, zaspala. Natolik se zabrala do myšlenek na včerejší trest, že najednou nestíhala. Košili měla přepnutou o knoflíček, plášť nezapnutý a vlasy rozcuchané.

,,Slečno Weasleyová, jdete pozdě," oznámila jí profesorka Prýtová.

,,Omlouvám se," zalapala dívka po dechu a postavila se k Lence. Ta se na ní usmála s podstrčila směrem k ní květináč s nebezpečně vypadající květinou. Ginny se pustila do přesazování do větších květináčů.

,,No nic, musím vás opustit," zvedla se z křesla naproti Harrymu a vyšla ze společenské místnosti. Měla ještě dostatek času, nechtěla však přijít pozdě, rozhodla se, že na osmou hodinu počká před kabinetem.
Přede dveřmi počkala dokud na věži neodbije osm hodin a poté zaklepala.
,,Dobrý večer," pozdravila a pak vykulila oči v němém údivu.
,,Ginny, pozor, utíká ti," upozornila ji Lenka. Rudovláska se rychle shýbla pro květinu, která se rozhodla vzít do zaječích a prudce s ní praštila do květináče. Pak si špinavou ruku položila na horké čelo a zanechala na něm hnědou šmouhu.

,,P-p-paná profesorko?" zakoktala se. Nikdy by nevěřila, že uvidí tohle. Minerva McGonagallová před ní stála v černém latexovém oblečku s jezdeckým bičíkem v ruce. Na hlavě jí dokonce sedl latexový klobouk. Ginny si povšimla, že je i nalíčená. Její jindy přísně sevřené, téměř bezkrevné rty zářily temně rudou barvou.
Profesorka si poklepala bičíkem do dlaně.
,,Jdete na ten trest," nebyla to otázka, ,, sedněte si," pokynula směrem k židli a poklepala na ni bičíkem. Stále ještě vyšokovaná Ginny ji poslechla a sedla si.
,,Tak je to správně, příště si určitě rozmyslíte, jestli nebudete dávat v mých hodinách pozor." Ginny jen hlasitě polkla, netušila, co by měla dělat.
,,Odpovězte mi," švihla profesorka netrpělivě bičem do vzduchu.
,,Ano," dostala ze sebe vyděšená dívka.
,,Ano? Ano, paní," praštila ji McGonagallová mírně přes prsty. Ginny ucukla.

,,Auuu, zatracená kytka!" vykřikla rusovláska popuzeně a hodila květináč na zem. Na prstě se jí houpala zakousnutá květina. Ginny v duchu velmi sprostě nadávala zatímco se snažila kytku setřepat. Konečně se jí to podařilo.

,,Jé, podívej, ono to zelená, to je dobré znamení," široce se usmála Lenka a sklonila se nad kamarádčinou rukou. Prohlížela si ránu jako něco vzácného.

,,Zajděte si s tím na ošetřovnu, dnešní hodinu si nahradíte jindy," poslala ji Prýtová pryč jakmile zjistila, co se stalo.

,,Ano paní," vyhrkla Ginny a snažila se odsunout z profesorčina dosahu.
,,Tak je to správné," pochválila ji učitelka, ,, ted však musíme vyřešit, co s vámi. Víte, že jste byla moc zlobivá holčička." přejela jí bičíkem po tváři a mírně ji švihla po druhé ruce. Ginny ucukla a obě dlaně schovala do klína.
,,Ruce na stůl," přikázala MacGonagallová a nešlo ji neposlechnout. Možná i proto, že v ruce držela bičík, jehož rány nesmírně bolely.
,,Nikdy už je přede mnou neschovávejte," švihla ji přes obě ruce. Na bledé pokožce naskočily rudé šrámy a dívka musela zadržet slzy bolesti.

,,Ale no tak, jenom to vydezinfikuji, jste přece z nebelvíru, to vás nemůže tak bolet," přemlouvala Ginny madame Pomfreyová, když s sebou dívka při doteku cukla.
Za pár minut už ošetřovnu opouštěla s obvazem na prstu a mastí, kterou si ho měla večer namazat, aby se to nezanítilo. Lenka se samozřejmě mýlila, to že rána zezelenala nevěstilo nic dobrého.

,,Svlékněte si košili," přikázala profesorka, Ginny po ní střelila vyděšeným pohledem. Jakmile však žena pozdvihla bičík, rychle se rukou přesunula k zapínání košile. Rozbolavěnýma rukama se prala s knoflíčky. Moc jí nepomáhalo občasné pobídnutí bičem. Konečně rozepnula poslední knoflíček, zůstala sedět s rozepnutou košilí a čekala, co bude následovat.
Učitelka jí košili rozevřela a přejela bičíkem po odhalené pokožce hrudníku. Ginny se pod jeho dotykem mírně otřásla.
,,Sundejte ji, je zbytečná. A podprsenku taky," poručila. Stoupla si před dívku, chtěla sledovat každý její pohyb. Ginny pochopila, že jakýkoli odpor je marný a proto si velmi pomalu košili sundala. S podprsenkou trochu zaváhala. Stačilo však pár jemných pobídnutí a několik šrámů na těle a sundala si ji velmi rychle.
Stála tam rozklepaná, polonahá a zděšená. Netušila, že by se kdy tohle mohlo stát.
,,Víte, jak je bolest opojná?" přiblížila se k ní žena v níž jen ztěžka rozeznávala učitelku přeměňování. Drsnou rukou jí přejela po prsou a zastavila se u bradavek, aby je mohla pořádně zmáčknout. Ginny vyhrkla do očí slzy bolesti. Ucukla a vzápětí následovala rána. Cítila, jak jí horká tekutina stéká po klíční kosti.

,,Ježiši, promiň, Ginny," Neville z ní otíral nějakou příšernou břečku, která jí stékala z vlasů na záda a obličej. Rusovláska podrážděně mávla hůlkou a spoušť uklidila.

,,Co to je?" zeptala se a snažila se neznít moc zhnuseně. Mladík se celý rozzářil a začal nadšeně vykládat o úžasných účincích svého kaktusu. Ginny nasadila neutrální výraz a sem tam něco prohodila. Podle všeho to byla pěkná odpornost.

,,Nesmíte uhýbat, jinak nepocítíte tu úžasnou bolest. Něco, co vás dokáže dovést na vrchol," přejela jí prsty po drobné rance. V ráně to zaštípalo, dívka se musela pořádně obrnit, aby sebou necukla.
,,Tak je hodná holčička," pochválila ji profesorka. Pak mávla hůlkou a rudovlásku připoutala k židly pevnými lany, které ještě natolik utáhla, že Ginny měla pocit, jako by jí měly ruce upadnout. Pak jí jemně přejela bičíkem po hrudníku a švihla jím. Bolest způsobila, že jí v podbřišku mírně zaškubalo. Zavřela oči v ponížení, přece by se jí tohle nemohlo líbit.
,,Dívejte se na mě," otočila jí tváří k sobě učitelka, přičemž jí přejela nehty po stehnech. Ginny zaklonila hlavu a nohy od sebe mírně odtáhla.
,,Koukám, že se vám bolest zalíbila," poznamenala profesorka.

,,Nech toho, Rone, to bolí," vykřikla Ginny, když jí bratr chytil za ovázaný prst. Dívce v ruce bolestivě píchalo a proto bratra popuzeně odbyla.Věděla, že by si měla dát sprchu, přece jenom musela hrozně páchnout po té Nevillově šílené květině.

McGonagallová se jednou rukou přesunula ze stehna k prsu a zaryla do něj nehty. Ginny se z toho místa oproti očekávání šířily vlny vzrušení. Když jí učitelka sjela rukou po hrudi a zanechala rudé stopy na její pokožce, prohnula se v zádech a z úst se jí vydral slastný výdech. McGonagallová se usmála.
,,Řekněte, je bolest opojná?" zašeptala jí do ucha a stiskla dívčinu bradavku. Ginny zasténala avšak neodpověděla.
,,Odpovězte!" přikázala žena, postavila se a natáhla ruku po bičíku.
,,Ano," vydechla dívka.
,,Ano co?" švihla jí.
,,Ano, paní. Bolest je opojná," řekla zastřeným hlasem a toužila pouze po tom, aby ji profesorka poučila o tom, jak moc opojná je.
,,Výborně, váš dnešní trest skončil, můžete jít," oznámila učitelka, švihla hůlkou a provazy rudovlásku přestaly poutat. Ginny se překvapeně napřímal na židli, když však za sebou McGonagallová práskla dveřmi pochopila, že už se opravdu nic jiného dít nebude. Zamračeně se oblékla a opustila kabinet. Na chodbě se dala do běhu.

,,Slečno Weasleyová, vám ten včerejší trest nestačil?" ozval se nad ní hlas učitelky přeměňování. Ginny se ani nesnažila skrýt karty pod lavici.

,,Omlouvám se, paní."

,,Dnes v osm u mě v kabinetu a nečekejte, že z toho vyváznete tak lehko jako minule." Ginny se zasmála, v to ani nedoufala. Spíše si přála, aby to trvalo o hodně, ale opravdu o hodně déle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 26. ledna 2011 v 19:42 | Reagovat

femslash? *vyskočilo jí srdce z hrudi* tak nejprve musím napsat, že jsem nadšená!!! a teď si to jdu přečíst :D

2 chillychilly chillychilly | Web | 26. ledna 2011 v 19:50 | Reagovat

[1]: Nikdy jsem nic takového nečetla a ani nepsala, takže prosím o shovívavost. Je to moje první zkušenost, co se femslashe týče.

3 paní archivová paní archivová | Web | 26. ledna 2011 v 19:52 | Reagovat

tak jo.. to mě docela odrovnalo .) už dlouho jsem nečetla od nikoho femslash, takže máš u mě obrovský bod, a ještě k tomu lechtivý a i sadomasochistický femslash. dva body pro tebe :D ne že bych se v něčem takovém vyžívala, dokonce jsem při čtení soucitně přivírala očička, ale konec mě ujistil v tom, že tak hrozné to pro ginn určitě nebylo :) líbilo se mi, jak se děj retrospektivně prolínal, učinilo to povídku hned o něco zajímavější a nešlo jen o pouhý "trest a nemravnosti", je to napsané lehce a konec je i úsměvný. jen maličkou výtku mám: minerva je mcgonagallová, ne mcgonnagalová

4 chillychilly chillychilly | Web | 26. ledna 2011 v 19:57 | Reagovat

[3]:Děkuji, od někoho jako jsi ty chvála potěší dvojnásob. Ginny si to nakonec užila a ještě poznala jednu ze stránek své sexuality, myslím, že to byl pro ni velmi užitečný trest.
Hden to opravím, její jméno mi dává zabrat. Ale už jsem se dostala přes formu MacGonnagalová :-D tak teď ještě přehodit ty zdvojená písmenka a bude to

5 kami kami | Web | 27. ledna 2011 v 7:05 | Reagovat

To ja sa ospravedlňujem, že som ti to ešte nenapísala. Pokúsim sa to čo najskôr napraviť, hoci neviem, či to bude také dobré ako to tvoje. ;-) Poňala si to zaujímavo, retrospektívou a ten dej... hehe :-D pochybujem, že by sa mi podarilo splodiť niečo lepšie. :-)

6 Chillychilly Chillychilly | Web | 27. ledna 2011 v 7:37 | Reagovat

[5]: Tak to já naopak nepochybuji, přece jenom, co se týče zvrhlostí, jsi daleko ostřílenější než já. Děkuji

7 Nel-ly Nel-ly | Web | 27. ledna 2011 v 19:43 | Reagovat

Sakra, že tos končilo :D pokdu nebude pokračování...
tak za prvé: tuhle povídku jsem měla otevřenou už dvakrát, ale furt mě někdo rušil, takže až teď
za třetí: jen ta představa je nechutná :-D zrovna Minnie a ještě v... no, ne představovat si to nebudu a přiznávám, že bych si místo její hlavy radši dosadila Luciuse nebo i toho Snapea
každopádně to bylo skvělé, jedno z nejlepších, ne-li nejlepší, co jsem od tebe četla ;-) (tak a teď jsem se projevila :D)... miluju retrospektivu celkově, natož když sde takhle prolínají s přítomností... už jen za to, máš moje díky, ale i zbytek... nebylo to přehnané (Což jsem ani neočekávala a konec konců si mohla přidat), ale zas ne tak odlehčené ;-)

připomnělo mi to jedinou povídku s femslashem a zároveň sadomasem, kterou jsem četla na fanficiton.net.. tam byla Ginny a Draco jako hlavní pár a k tomu i Hermiona s Harrym a nakonec Snape, ale psal to kluk a očividně věděl, co píše.. takže to na mě bylo doopravdy moc

8 chillychilly chillychilly | Web | 28. ledna 2011 v 14:24 | Reagovat

[7]: Děkuji, děkuji. Nejlepší jo? Takže pro příště už jen prasárny s Minnie v hlavní roli? :-D
Když to už by to pak nebyl femslash. A představa Luciuse s nalíčenými rty a vlatexovém oblečku, je... no, prostě, to bych asi nerozdýchala (a tím nemyslím, že by mě to natolik vzrušilo, až by mi to vyrazilo dech).
Přišlo mi, že bez té retrospektivy by to bylo prostě jen PWP s prvky semi non-conu (nejen prvky on to je semi non-con :-D )
Přidat... Po prvadě, mě osobně stačilo tohle, ale psalo se mi to hodně dobře, prostě jsem sedla a jela
Ze začátku jsem myslela, že to napíšu, jak jinak, jako parodii, ale pak jsem zjistila, že napsat parodovanou Minnie není nic pro mě. Vlastně, takhle mi to přišlo o moc lepší.
Ještě jednou moc děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama