Vážně to chceš? (18)

9. ledna 2011 v 12:55 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Opravdu jsem se snažila události posunout někam dál, ale tohle jsem si nemohla odpustit. Nedivte se, že tyhle věci tolik řeší, přece jenom jsou to obyčejné sedmnáctileté slečny.
Jinak tohle jsou dvě kapitoly v jedné. Nejprve jsem chtěla rozhovor Lily s Carlou více rozebrat, ale nakonec jsem ho usekla. Už se blížíme ke konci první části.,,Chceš si o tom promluvit?" zeptala se po chvíli Carla. Lily doteď jen seděla a zírala na rozbalenou čokoládu.

,,Já nevím," přiznala rusovláska, ,,ani se sama v sobě nevyznám."
A pak Carle všechno vyklopila. To, jak má sice Tedda ráda, ale že je až moc hodný. A to, jak mám občas myšlenky, za které se nenávidí. Carla jí vyslechla, ale poradit jí nedokázala. Potom už seděly jenom v tichu a po chvíli odešly spát.

***

Utekl jeden měsíc, kdy byla Carla více či méně šťastná. James také nevypadal nijak sklesle, což se však nedalo říci o jisté zrzce. Carlin a Jamesův vztah byl stále pořád nevinný. Mladík sice nic nedával najevo, ale dívka poznala, že by to už docela rád posunul někam dál. Jenže ona pořád nechtěla. Měla ho ráda, ale to nestačilo. Potřebovala od něj ujištění, že ji miluje. A to věděla, že nikdy nedostane, nebo alespoň ne v nejbližší  budoucnosti.

,,Mám z toho prostě strach," obhajovala se před svými kamarádkami. Dora ji chápala, Abi však naprosto ne. 

,,Nemusíš mít ničeho strach, bude se ti to líbit," ujišťovala ji tmavovláska.

,,S tím si nejsem tak úplně jistá," řekla na to Carla pochybovačně.

,,Abi to vidí moc jednoduše. Asi to na poprvé nebude nic moc, ale na druhou stranu, nemůžeš se tomu vyhýbat donekonečna a umřít jako stará panna, ne?" 

,,Když já nevím. Čekám od toho něco víc, není to pro mě jenom nějaká obyčejná aktivita na zkrácení dlouhého času, chci, aby to bylo něco víc. Chci vědět, že je to s člověkem, který mě týden na to neopustí."

,,Takovou jistotu nemáš nikdy. A dneska neuženeš nikoho na teorii sex až po svatbě," protočila oči Abi.

,,Tak to nechám vyplynout se situace. Ale mám z toho hrozný strach. Co když se něco nepovede a já otěhotním," chytla se zoufale za hlavu. Zrovna v tu chvíli se otevřely dveře a do místnosti vešla Lily. Carla měla nepříjemný pocit, že poslední větu zaslechla.

,,Ahoj, asi ruším, že jo? Jen jsem si přišla pro knihu," oznámila podivně vysokým hlasem a zase odešla.

,,Poslední dobou je nějaká sešlá. S Teddem to nevyšlo, ale aby kvůli tomu smutnila takhle dlouho?" dívala se na zavřené dveře Abi.

,,Občas uvažuješ jako praštěná koštětem. S Teddem se rozešla ona, takže si nemyslím, že by nějak extra smutnila. Spíš je do někoho zamilovaná," pozvedla významně obočí Dora.

,,Jo, do Jamese. Jsem si s tím naprosto jistá," doplnila ji pochmurně Carla.

,,O důvod víc, proč se s ním vyspat," podotkla věcně kráska. Odpovědí jí byl Carlin znechucený výraz a Dořino napomenutí. Na to však jen pokrčila rameny.,,Ahoj, květinko," přitočil se k ní po večeři James a chytnul ji za pas. Carla se k němu otočila a letmo ho políbila, ,, kam vyrazíme?"

,,Nevím, něco vyber. Já jsem určovala minulý týden a víš, jak moc jsem nerozhodná."

,,Můžeme se jenom tak projít kolem jezera," Dívka se na něj podívala, jako kdyby spadnul z višně.

,,Je tam zima a prší," pousmála se.

,,Jo, máš pravdu. Tak to si můžeme udělat hezký večer v Komnatě nejvyšší potřeby," navrhnul nejistě.
Jakmile však souhlasila, obličej se mu rozzářil. Vyrazili do sedmého patra, kde se zastavili u gobelínu s Barnabášem Blouznivým. James třikrát přešel před stěnou se soustředěným výrazem a pak dívce s úsměvem podržel dveře. Vybavení místnosti ji překvapilo, vlastně ani nevěděla, co má čekat, ale rozhodně od chlapce čekala víc než jen napodobeninu jejich společenské místnosti. V jejích představách tomu figurovala spousta svíček, závěsů a postel s nebesy. Nebo květinová louka s příjěmně zelenou trávou a zurčícím potůčkem, kde by na ni čekala připravená měkká deka (a alespoň jedna svíčka).

,,Líbí?" zeptal se s úsměvem. Přikývla, co taky měla dělat jiného. Vešli dovnitř a posadili se na pohovku. Carla položila Jamesovi hlavu na rameno a přivřela oči, vlastně jí bylo hrozně dobře. Neměla potřebu nic říkat, bylo jí s ním dobře. Obavy jako by se najednou rozplynuly. 
Po chvíli klidného sezení se Jamesova ruka posunula k zapínání Carliny halenky. Zavřela oči a nechala ho. Rozhodla se dát na rady svých kamarádek.

Mladík, povzbuzen tím, že ho neodhání, pokračoval dál. Jakmile byla zbavena oblečení, kromě spodního prádla, pustila se i ona do díla a vysvlékla Jamese. Ruce se jí při tom klepaly, ale byla odhodlaná. Chlapcovy ruce klouzaly po jejím těle a ona se oproti svému očekávání cítila opravdu vzrušená. Za chvíli jí vysvlékl i poslední zbytky oblečení. Dívka se zastyděla a přála si, aby zde nebylo tolik světla. Komnata jako by její přání vyslyšela a osvětlení se ztlumilo.

,,Vážně to chceš?" zeptal se James a pohlédl jí do očí. Nevěděl, co je za její změnou názoru, ale cítil jako povinnost se zeptat, ačkoli si nebyl tolik jistý, jestli by dokázal přestat. Přikývla. A tak se dal do díla. Nic příjemného to pro ni nebylo. Bolelo to a zdálo se, že se to do ní prostě nemůže vejít. Nakonec chlapec odpor jejího těla překonal. Po chvíli už to začalo být lepší. Ale i tak byla ráda, když to skončilo. Netrvalo to ani tak dlouho, jak se obávala. Doufala, že jestli bude nějaké příště, tak že to bude lepší.
James si ji k sobě přitáhnul a hladil ji po vlasech a líbal na tváře.  A ona najednou pocítila hroznou chuť se rozbrečet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nel-ly Nel-ly | Web | 15. ledna 2011 v 0:30 | Reagovat

no jo, očekávání a pak... nikdy to není ono, ale stejně... líbilo se mi, jak je to takové realistické, na to se v povídkách zapomíná (a ano, taky na to zapomínám, vím :-D)
ale teda... vůbec si mě nepotěšila :-( James patří Lily a ty to takhle znesvětíš, vím, že to tam patří aj e to jedno, ale prostě si nemůžu pomoct (snad bych ani nikdy něco takovýho nepopisovala u nich, prostě...nejsou to lidi, no :-D)

jinak:
A tak se dal do díla.
(tak to mě doopravyd pobavilo :-D ať jde romantika do háje)

2 chillychilly chillychilly | Web | 15. ledna 2011 v 13:36 | Reagovat

[1]: Tak ono to nemělo být romantické. Pro oba by to mělo být poprvé (mám takovou ideu, že James byl až po uši zamilovaný do Lily, takže s žádnou jinou holkou před tím nespal) a proto neohrabané.
Jj, James patří k Lily, ať se děje cokoli, vždycky musí být James a Lily, uvidíme uvidíme, jak to bude dál. (Já už to teda vím :-D )

3 Nel-ly Nel-ly | Web | 15. ledna 2011 v 14:40 | Reagovat

[2]: no právě, tu ideu máme stejnou... jo, takhle třeba pusu nebo tak s nějakou jinou, ale až tohle? Bez Lily? To se mi právě nelíbilo :)

4 chillychilly chillychilly | Web | 15. ledna 2011 v 14:57 | Reagovat

[3]: james je mladej, chce si užít, když to vypadá, že ho Lily nechce. Ale jo, je to zneuctění, jenže James je prostě nirmální puběrťák a když má možnost si vrznout, tak si vrzne (tak to bylo nechutně řečeno) :D

5 Nel-ly Nel-ly | Web | 15. ledna 2011 v 16:10 | Reagovat

[4]:to teda! problém je, že on není normální :-D to furt nechápeš? :) podle toho ho brát prostě nemůžeš,... nejde to :) takhle to nefunguje :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama