Březen 2011

Příliš slabý

10. března 2011 v 19:54 | chillychilly |  Válečné zločiny
Rzohodla jsem se pro další povídku. Bude se, podobně jako Příchutě, skládat ze spousty jednorázovek a proto vám neřeknu, kolik by mohla mít kapitol. Myslím, že název Válečné zločiny mluví za vše, o čem bude. A je úplně jedno, jestli to bude o období první války nebo druhé, či z doby boje proti Grindewaldovi.
Hlavní postava: Abraxas Malfoy
Žánr: temné
Doba: První válka

Déšť vytrvale padal na jeho světlé vlasy až byl celý promočený. Už si ani nepamatoval, kdy naposledy pořádně jedl nebo spal. Byl celý špinavý, zablácený a neoholený. A také neuvěřitelně rozmrzelý. Stejně jako jeho společníci. Jejich pán jim však zadal úkol a oni ho museli chtě nechtě splnit, ačkoli ani po třech týdnech naprosté mizérie tomu nebyli o nic blíž než na začátku.

Podivná láska

7. března 2011 v 16:21 | chillychilly |  jednorázovky
Tak jsem si sedla k počítači a napsala to, co mi už nějakou dobu leželo v hlavě. Ze začátku to měla být sladká až úsměvná jednorázovka, ale jak jsem tak psala zjistila jsem, že je to vlastně úplně naopak.
Mělo to být na přání Káťule, která chtěla romantickou jednorázovku o tom, jak se Remus zamiloval. mám pocit, že jsem žalostně zklamala. no nic, posuďte sami. Myslím, že asi budu muset na to zadání napsat něco jiného, popřípadě to asi budu muset přenechat někomu jinému. Momentálně nejsem zrovna v rozpoložení, kdy bych byla schopná napsat něco romantického.
Takže tak trochu jiné romantika.
Pár: Remus Lupin/ Severus Snape
Žánr: slash
Upozornění: znásilnění
Rating: od 15

Sbohem beze slov (23)

1. března 2011 v 15:42 | chillychilly |  Pohřběte své mrtvé (HP FF)
Tak, nechtělo se mi tady nic opravovat, moje lenost dosáhla vrcholu, takže se za případné chyby omlouvám. Jinak je to mírně sentimentální kapitola, takže tak. Nezbývá mi než vám popřát, ať si poslední kapitolu této části užijete.