Bla bla bla, aneb Co jsem vám měla neodbytné nutkání sdělit

18. května 2011 v 20:13 | chillychilly
Měla jsem pro vás článek. Tak akorát dlouhý, s mírně erotickou a značně zvrhlou zápletkou, ale máte smůlu, prostě zmizel. Neptejte se jak, to vám nepovím (protože to sama nevím).
A taky bych se chtěla předem omluvit, ale pro příští dny to nevypadá moc nadějně. Mám hodně učení a tak, navíc, ten zmizelý článek jsem smolila tři dny. Takže jsem momentálně moc naštvaná na to, abych něco vymyslela.
Leda, že by se vám líbilo něco se spoustou násilí, křiku a krve (ano, chillychilly má vražednou náladu, nejradši by nějakou postavičku pořádně potrápila).

Btw, no věřili by ste někdo tomu, že lidi by si rádi naklonovali své vlastní děti, pokud by jim umřely? Je to vůbec normální? Někdy se mi nad blbostí některých lidí dělá špatně. I kdyby to bylo možné (a že to rozhodně možné být může, pohybujeme se na poli teorie a tam je možné všechno, navíc za chvíli už to ani nebude pole teoretické), tak co by z toho ty lidi měli? Byl by to jenom človíček se stejnou genetickou výbavou, ale naprosto jiná osobnost. Není lepší prostě přijmout fakt, že to dítě umřelo a nikdy se už nevrátí?
Ale ne, to mě jen tak zarazilo, už s tím končím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 18. května 2011 v 21:59 | Reagovat

GHŮH! brbly! meeeh! Nefér.. :/
Příště - piš do Wordu. Pak jen kopíruj. Takhle už se ztratilo příliš mnoho článků na to, abychom to blogu znovu dovolily.

2 chillychilly chillychilly | Web | 18. května 2011 v 22:04 | Reagovat

[1]: Nechápu proč, ale když píšu do wordu, vůbec mi to nejde. Nejlíp se mi píše na blog...
Nevím čím to je, ale prostě když otevřu word, ztratím veškeré nápady a inspiraci.
Já si pamatuju, jak jsem se několik hodin crcala s jednou povídkou a pak, když jsem to chtěla uložit, tak jsem byla v tu ránu odhlášená a celé se to ztratilo (to bylo ještě před tím, než jsem objevila krásy automatického ukládání). Myslela jsem, že budu vraždit.

3 kami kami | Web | 19. května 2011 v 13:14 | Reagovat

Ja vždy píšem do wordu, a aj keď píšeš do blogu, tak si to len okopíruj a potom zase prilep. Ja si už kopírujem aj komentáre. No nič blog je blb blobov a nič to nezmení.
Ty sa pozostavuješ nad klonavaním detí a ja nad tým, prečo nejaký blbec vymyslel filozofiu? Koho v dnešnom svete trápi, čo si kto myslí, nie ešte nejaký pradedko Aristoteles, od ktorého sa väčšina vecí odvíjala. (Sprostá antika! Stredoveký mor na ňu!) - A to som už v učení pri na klasickej filozofii a vôbec nechápem to predtým.
Pardon, aj a ja som sa musela vykecať a takéto články sú na to ako stvorené.

4 chillychilly chillychilly | Web | 19. května 2011 v 16:27 | Reagovat

[3]:Když mě se prostě ve wordu píše ohromě blbě... Ale budu nad tím uvažovat.
Jo, filosofie je blbost na entou, na tom vždycky vyletí spousta lidí a při tom jsou to ve většině případů věci, který prostě nikdo nemůže nijak dokázat, je to snad ještě větší pavěda než psychologie (tu docela uznávám, ale i tak mi to přijde věda značně teoretická založená pouze na doměnkách).
Mě byla vždycky antika dost sympatická, ale je pravda, že by potřebovali víc válek, aby nemohli tolik myslet :-D

5 kami kami | 19. května 2011 v 17:37 | Reagovat

[4]: V podstate je to so mnou a wordom skôr tak, že píšem najprv na papier a potom to prepisujem do wordu. Občas to záleží na nálade.
V antike bolo bitiek dosť, aspoň mne sa to zdá na maturitu z dejepisu dosť. Mohli by mať menej. :-D
Ja osobne uznávam len jediný predmet a tým je literatúra, lebo zahŕňa všetky ostatné predmety, keďže je obrazom ako skutočného, tak i fiktívneho sveta. Všetko ostatné nechcem po mature ani vidieť. (Škoda len, že všetko ostatné je pre moju osobnú rozhľadenosť veľmi dôležité. :D)

6 chillychilly chillychilly | Web | 19. května 2011 v 17:52 | Reagovat

[5]: Chillychilly je líná a pak jí nebaví přepisovat to z papíru do počítače. Ačkoli, když na ní přijde nálada, popadne kus papíru a píše.
Jo, měli a pořád ještě byli schopní přemýšlet na volovinama (ačkoli co se týče fyziky a matematiky či astronomie, byli to prostě borci). Představ si, co všechno mohli vymyslet, kdyby je někdo v čas nezabil nebo nedonutil se zabít! (je to děsivá představa, mohlo toho být ve filosofii daleko víc)
No, v literatuře bych taky něco vynechala, kdo má číst nějaký barokní bláboly a dala bych větší důraz na devatenácté a dvacáté století (ačkoli renesance a Wilda, ach). Ale jinak si myslím, že ačkoli mě ten předmět taky zrovna neuchvacoval, že mu není co vytknout. Je to prostě věc, kterou je dobré znát a nikomu nic neudělá přečíst pár knížek. Navíc to bývá i dost zajímavé.
Já taky nechtěla francouzštinu ani vidět a mám smůlu. Kamarádka se odstěhovala do Francie a má potřebu na mě mluvit žabožroutsky, bestie jedna :-D

7 kami kami | 19. května 2011 v 18:13 | Reagovat

[6]: Určite by to prospelo ľudstvu, keby nám neotrávili Sokrata, ale potom by to neprospelo mojej hlave, ktorá si myslí, že je načase rozpučiť sa.
Mne sa z literatúry v tomto roku podarilo objaviť krásy slovenskej literatúry a prednedávnom dokonca aj ten "predromantickej", takže som veľmi spokojná. teraz je už len jediným údelom dostať sa na školu a tým pádom aj k najlepšej knižnici, zavrieť sa tam tak, aby ma nikto nenašiel a vyhĺbiť si tunel do bufetu. :D
Ja som vody francúzštiny opustila po nástupe na strednú, ale učebnicu mám stále a vcelku ju chápem.
(Začínaš mi podozrivo pripomínať veľmi inteligentného človeka, teda ja som to už tušila pri spojení chémia-biológia-prattchet, ale aj tak... klobúk dolu.)

8 chillychilly chillychilly | Web | 19. května 2011 v 18:43 | Reagovat

[7]: Sokrates si stejně nedělal zápisky, kdoví co ti jeho žáci zapsali :D
Navíc, nikdo, kdo při své vlastní otravě nechá další lidi, aby popisovali, co se s ním děje, není úplně v pořádku (ačkoli tím poskytnul dokonalou výpověď pro medicínu).
Počkej, zapomněla jsi napsat, že by si tam ještě měla počítač a přidávala povídky :)
Šťastný to člověk, já měla francouzštinu až do čtvrťáku (což byla moje smrt, protže jsem jí měli čtyři hodiny týdně).
Velmi inteligentní člověk? Vážně? Ježkovi, děkuji, teď se vážně červenám. (ačkoli netuším, jak jsem si to zasloužila)
S tím Prattchetem, teď zrovna čtu Čarodějky na cestách, četla jsem to někdy v primě a už si to vůbec nepamatuju :) tak jsme si rozhodla osvěžit paměť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama