...Opia

23. května 2011 v 14:04 | chillychilly |  S příchutí...
Tak, ztracený článek jsem sesmolila znovu a vyšlo z toho něco úplně jiného než původně. Jediné, co zůstalo je hlavní postava a prostředí.
Hlavní postava: Draco Malfoy, černý transvestita, impozantní rusovláska
Žánr: ani nevím, posuďte sami, v závěru je pokus o komickou tečku
Upozornění: tak trochu o ničem, uvidíteSvětlovlasý vešel do místnosti, která byla vybavena tak kýčovitě až to působilo naprosto umělecky. Vládlo zde přítmí, které bylo ještě umocněné bělavým kouřem. Všude byla poskládána pohodlná sofa a křesla. Na vyvýšeném podiu právě hrála kapela jednu z těch písniček, které vám přesně zapadnou do opilé nálady, ale nikdy si je nemůžete zapamatovat.
Na sedačkách polehávaly ženy různých tvarů, barvy pleti a rozdílné míry oblečenosti. Na křesle nejblíže u něj seděl veliký muž oblečený do dámského vyzývavého prádla s podvazky a koketně pomrkával na muže ve svém okolí. Světlovlasého návštěvníka velmi zaujal. Jeho tělo vypadalo na první pohled žensky, měkce a zaobleně. Špulil rudě namalované široké rty a tmavá pokožka se mu ve světle několika málo lamp sametově třpytila. Umělé řasy dodávaly jeho černým očím na hloubce a klobouček posazený na krátkých kudrnatých vlasech působil hravým dojmem.
Transvestita zamrkal na nákladně oblečeného muže u vedlejšího stolu, který společně s několik dalšími gentlemany kouřil vodní dýmku a vypouštěl do již tak zakouřeného ovzduší další obláčky bělavého dýmu. Když uviděl koketní gesto, podal dýmku dalšímu a šel si přisednout za mužem, který mu byl příslibem nezapomenutlného zážitku dnešního večera. Za chvíli už společně odcházeli do vyšších pater.

,,Draco, už jsem si říkal, jestli dorazíš," objevil se u blonďáka Blaise Zabini, majtel tohoto pochybného podniku. Po válce založil tento nákladný mudlovský bordel, scházela se zde smetánka celého mudlovského světa. A někdy sem zavítal i některý z Blaisových přátel.

,,Tu slíbenou prohlídku bych si nenechal ujít," zasmál se Draco a nechal se odvést do VIP salonku. Zde bylo několik prominentní hostů z řad mudlů a pak ještě Blaisovi přátelé ze školy. Mladý podnikatel Malfoye se všemi seznámil a ten se nestačil divit, kolik důležitých lidí vyhledává placenou společnici. Na druhou stranu, od otce už toho také nemálo pochytil, ani by se nedivil, kdyby ho tady potkal.

,,Co si dáte k pití," sladce zavrněla spoře oděná slečna a zamrkala předlouhýma řasama. Draco jí odpověděl a za chvíli před ním stála sklenička se zlatavou tekutinou. Malfoy nemůže pít nic jiného než whiskey. Slečna se mu majetnicky usadila na klíně, což mu bylo mírně nepříjemné. Blaise se při pohledu do jeho tváře zasmál.

,,Promiň, Mimi, ale mladý pán preferuje něco jiného."
Draco se zachmuřil o trochu víc. Stalo se to ještě na škole a ke všemu pouze jednou. Byl opilý a tak se nebránil. Musí mu Zabini jeho krok mimo neustále podstrkovat? Ani si to pořádně nepamatuje. Má jenom matnou vzpomínku na okamžik vyvrcholení a Blaisovu hlavu mezi svýma nohama.

Dveře do místnosti se otevřely a vešla další dívka. Byla sice o něco více oděná než její společnice, ale přes to v Dracovi hned vzbudila touhu. Nemohl spustit oči z jejího plného těla, velkého poprsí a zadečku. Dlouhé rusé vlasy jí spadaly až do půli zad. Nevědomky si olíznul rty a stisknul ruku v pěst.
Její postava byla, dalo by se říci, až masivní. Nebyla to, co by se očekávalo od milenky či manželky Malfoye a možná proto pohled na ni Dracovi přišel tolik vzrušující.
Rudovláska pohled mladého aristokrata zaregistrovala a s úsměvem se na něj podívala. Elektricky modrý pohled jejích očí ho dostal do kolen. Věděl, že tuhle musí dneska dostat. A taky věděl, že ji dostane, peníze nebyl problém a i kdyby si ji už někdo zaplatil, Blaise mu pořád něco dluží.

,,Koťátko, pojď sem," poklepal si na klín nějaký mudlovský prominentní chlapík a rusovláska k němu vlnivým krokem zamířila. Sedla si mu na klín a začala ho krmit hrozny červeného vína. Sladká šťáva jí stékala po prstech a jakmile víno zmizelo, slízala ji. Dracovi tohle malé gesto přišlo jako to nejerotičtější, co kdy viděl. Kalhoty se mu povážlivě vyboulily.

,,Něco pro tebe mám," zamrkal na aristokrata Blaise a vstal, aby mohl za chvíli přijít s černým transvestitou, který Draca upoutal už při vstupu. Ten si okamžitě sednul do sedačky těsně vedle Draca a položil mu ruku na koleno. Jak byl mladý Malfoy v náladě, ani mu to nevadilo. Proč si neužít trochu jiné zábavy.
Postupem večera Blaise donutil blonďatého přítele vyzkoušet opium, po kterém se už nebránil ničemu. Nevadilo mu, když mu černoch rozepnul kalhoty a začal rukou šátrat i v ryze soukromých partiích. V ostatních křesleh se odehrávalo více méně to samé. Dívky byly téměř svlečené a věnovaly se svým zákazníkům. Postupně se začaly páry, někdy i trojice či čtveřice vytrácet. Draco se pohodlně zabořil do sedačky a nechal se od muže opečovávat. Vzhledem k míře opilosti na nic nespěchal a měl pocit, že by tohle vydržel hodiny.
Nedokázal říct kdy, ale někdy během noci se k nim přidala ona mohutná rusovláska, která Draca prve tolik zaujala a vzrušila. K ní si ihned přisednul Blaise, který, po době zírání na Draca s čeným společníkem, chtěl také trochu ulevit.
Blaise byl silně bisexuálně založený a proto neměl s žádným pohlavím problém. Draco, kterému se rudovláska líbila už od prvního pohledu, na ni kývnul a ona se zvedla, aby si mohla sendout na opěrku jeho křesla. Zákazník byl přece přednější. Provedli takový jemný mix, rudovláska se vyměnila s černochem. Po chvíli se ztratili i Blaise se svým společníkem.
Rudovláska se napila šampaňského a se rty ještě od trpkého nápoje Draca políbila. Potom už si toho Draco moc nepamatuje. Pouze intenzivní pocit vzrušení a po dlouhé době i úlevu, která se mu rozlila po celém těla, jakmile se mu podařilo dosáhnout vrcholu.
A také slastné vzdechy, o kterých si nikdy nebyl jistý, jestli patřily jemu nebo rudovlásce. Nikdy mu to nikdo neudělal tak dobře, jako ona. Blaisův podnik získal nového stálého zákazníka s naditou peněženkou a bezedným trezorem.

Když se ráno Draco vzbudil, byl překvapený, že ho ani nebolela hlava. Se stále zavřenými víčky si vychutnával příjemný pocit blízkosti ženy vedle sebe. Uvědomil si, že by měla být přece jenom o něco měkčí, do žeber ho tlačil její loket a taky nezabírala tolik místa, kolik by měla.
S neblahou předtuchou otevřel oči, to co spatřil mu doslova vyrazilo dech. Místo dlouhých pramenů rudých vlasů viděl černé vrabčí hnízdo, impozantní postava se změnila na drobnou a útlou.
Draco jednou naprázdno polknul.

,,Pottere!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 23. května 2011 v 14:37 | Reagovat

První!!!Hurá...xD Tak, netvrdila, bych, že to je o ničem...i když nějak nabité dějem to taky není. Píšeš pěkně. A když někdo umí psát, je celkem jedno, jaké téma, či snad netéma, si vybereš ;D Já nikdy jednorázovky moc neuměla...většinou jsem to rozepsala tak, že jsem to stejně musela prodloužit...

2 paní archivová paní archivová | Web | 23. května 2011 v 16:30 | Reagovat

Sakra, nápad Blaise-bordelmamá si tedy škrtám z nápadovníčku :D
Uh, celé to bylo dokonale naladěné.. dráždivé, úžasné, k tomu všechny ty náznaky - jako mimoděk, skvěle splynuly s celým textem. Nejvíc mě dostala Blaisova hlava mezi Dracovýma nohama. A potom samozřejmě konec :D :D Potty se holt vsere všude, že? Tuhle povídku hodnotím nadmíru kladně.. Je napsaná v tom určitém zvrhlém zmijozelském stylu, který zbožňuju, a navíc má vtipnou tečku. *imaginární potlesk*

3 Bromance Bromance | Web | 23. května 2011 v 17:10 | Reagovat

Heh... budeš mě mít na svědomí, ten konec mě úplně odrovnal. Bylo to napsaný úžasně a neuvěřitelně uvěřitelně, což se moc u povídek podobnýho rázu nestává. Pravda, téma samo o sobě není moc originální stejně tak jako děj, ale tys to teda vyšperkovala :D

4 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 23. května 2011 v 19:11 | Reagovat

[2]:,[3]::Nemůžu než souhlasit, Chillychilly, opakuji ti to, píšeš úžasně! Blaisova hlava mezi Dracovýma nohama mě taky dost odrovnala...a Potter, to je kapitola sama o sobě ;D

5 chillychilly chillychilly | Web | 29. května 2011 v 7:36 | Reagovat

Vydržela jsem to, týden bez blogu *zvu otevírajícího se šampaňského*
Všem vám moc děkuji, opravdu mě to po tak dlouhé době, co jsem se m zavítala potěšilo a nadchlo.
Já sice Pottera nemám ráda, ale sem jsem ho nacpat musela, prvně to teca byl Lucius, ale co už.
Že je to neoriginální *drbe se za ouškem a přemýšlí* já snad ani nic s Blaisem v roli bordelmamá nečetla... Ale tak možný to je, to nepopírám, ono už je těžké vymyslet něco, co by bylo opravud originální a nikdo to ještě nepoužil.
Takže ještě jednou moc děkuji, jsem ráda, že se vám to líbilo

6 nel-ly nel-ly | Web | 30. května 2011 v 16:24 | Reagovat

chudák malej, to musel být ale pořádný šok :D každopádně napsaný to bylo skvěle.. on ti ten Draco na takových místech tak jde, sám k tomu přímo vybízí  a sladká tečka na konec mš, jako milovníka DM/HP, prostě potěšila

7 chillychilly chillychilly | Web | 30. května 2011 v 21:06 | Reagovat

[6]: Draco to přežije :D říkala jsem si, že zrovna tobě by se ten závěr mohl líbit :D
Děkuji

8 paní archivová paní archivová | Web | 31. května 2011 v 18:49 | Reagovat

[5]: Ne, ne, to jsem neřekla, že jsem to někde viděla či četla .) Právě jsem si na to chystala drápky sama a doufala jsem, že mě nikdo nepředběhne :D Ale jsem ráda, žes mě nakonec předstihla zrovna ty, protože to mělo grády :)

9 chillychilly chillychilly | Web | 31. května 2011 v 19:11 | Reagovat

[8]: To byla reakce na Bromance...
A myslím, že můžeš s klidem něco takového napsat, protože to tvoje bude mít hloubku, které já nikdy nedosáhnu. Navíc si myslím, že to bude naprosto jiné a dokonale originální. Nerada bych se ochudila o nápad a povídku ze tvé dílny ;-)

10 Bromance Bromance | Web | 3. června 2011 v 14:32 | Reagovat

[9]: Já to myslela ve smyslu, že v dost povídkách se objevuje bordel, ale ta omáčka kolem toho samozřejmě originální je
:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama