Ruskoosvěta

26. června 2011 v 1:04 | chillychilly |  Kecy v kleci

Chillychilly si právě uvědomila, jak moc zvrhlá je. A potřebuje ujištění, že na tomto světě v tom není sama. (a taky nesmím zapomenout podotknout, kolik vína v sobě mám... no, je ho hodně, ale pořád vidím na klávesnici, takže je to cajk)

Abych tak začala, právě jsem zcela bez nějakého pozastavení zadala do vyhledavače Russia/China yaoi, a po chvíli slintání nad obrázkama jsem si uvědomila, jak moc špatně už na tom jsem. Jako hudba mi k tomu hrálo sexy, naughty, bitchy, kde běžely yaoi obrázky z Naruta.
Navíc jsem rozhodla, že budu šířit Rusko osvětu dokud všichni nepochopí, jak je Rusko dokonalé a pomilování hodné (ano, chillychilly kdyby mohla, tak by ho znásilnila, popřípadě by se převlékla za Lotyšsko a nechala se znásilnit).
Právě jsem objevila video Sasuke/Itachi/Madara, hned ho jdu zkouknout (žeru Madaru zamlada, ale Tobi/Madara/Obito - pořád nevím, který z nich to je - moc nemusím)
Ale abych se vrátila k původnímu tématu, nechápu, kdy se ze mě stalo to, co se ze mě stalo. Prostě kdy jsem naprosto bez jakéhokoli podivného pocitu začala vyhledávat obrázky typu Malfoycest nebo Ciel/Sebastian (aaaach), či Hidan/Kakuzu (*slintá*) - kdyby to někdo věděl, budu jenom vděčná, aby mi připomněl okamžik zrodu evil chillychilly

A teď trocha té Rusko osvěty (protože jsem se rozhodla, že všechny poruskoosvětím, jelikož Rusko je naprosto mňamózní, abyste věděly)
Poté, co chillychilly umřela na masivní nosebleed :


*umírá znovu a znovu... *


A teď ještě trochu té Madara osvěty (a Itachi/Madary osvěty)


Tak, a chillychilly právě doopravdy umřela, protože tolik dokonalosti a ošukáníhodnosti v jednom článku se jen tak nevidí. Takže na dlouho dobu nemůžete čekat nějaký pořádný článek, protože paprička se utápí ve zvrhlostech způsobených jí milovaným Ruskem a Madarou.
Budu vděčná za jakýkoli komentář, který mě v mé šílenosti podpoří.

A všechny, kdo to ještě neobjevili a dočetli až sem ( a nevytekly jim oči) bych chtěla upozornit, pokud si toho nevšimli, na Nagat v mých odkazech. Je to sídlo yaoi magazínu, kde si jistě přijdou na své všichni, i nemilovníci yaoi, slashe či podobně. Takže, zvrhlíci, vstuptě zde : Nagat
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sia Sia | Web | 26. června 2011 v 7:12 | Reagovat

Podporuji Rusko!

2 kami kami | Web | 26. června 2011 v 10:05 | Reagovat

[1]: Mám povedať, že si absolútny úchyl a maniak? Ani ma nehne, lebo to isté by som potom musela byť aj ja. :-D
No dobre, nad Ruskom pouvažujeme. Nájdeme si pár obrázkov a uvidíme, kam sa dopracujeme.
Čo sa týka Madara/Itachi som zásadne na tvojej strane. V podstate nemám vôbec nič proti Madara/Naruto alebo Naruto/Itachi. To sa mi páči, ale je úplne jasné, že oni sú viacej mňami mňami, len zase Naruto sa tak pekne týra a je taký šišo, takže preto mám rada aj kombináciu s ním. :-D
Tobi is good boy! (Podľa mňa bol Tobi skvelý a Tobi je Madara, teraz už starý. :( A Obito zomrel.)
Jednoznačne kombinácia Ciel a Sebas-chan, ako vraví Grell je úžasná, ale v poslednom čase si nemôžem pomôcť, ale vážne mám rada Lizzy. A som na hrane. Vieš keby to bol Severus Lilly, tak to nie, odstreliť ju na mesiac, ale Lizzy je dobrá a Ciel ju má rád, tak prečo nie, že? Hlboká dilema.
Čo dodať na koniec. Kami má asi trochu pocit, že je väčší úchyl ako chillychilly lebo nepotrebuje alkohol v krvi aby jej zašibávalo, ale čo už. Asi to prežijem. Aspoň viem, že to ráno nebudem ľutovať. :D
(Vážne si zadaj stránku www.zerochan.net je tam plno, plno obrázkov s veľmi veľkým rozlíšením. Obzvlášť veľa je Hetalie a Kuroshitsuji a Naruta. A po registrácii ich bude ešte viac.)

3 chillychilly chillychilly | Web | 26. června 2011 v 11:16 | Reagovat

[2]: Ono se to bohužel projevuje i když nejsem opilá :) akorát jsem tak trochu pozapoměla, že jsem sem včera přidávala takovýto článek ;-)
No já nevím, podle mě je to jasné Ciel/Sebastian, nevím Lizzy nemám vůbec ráda.
Hele, to vůbec není jisté, jestli je Tobi Madara... (Tobiho jsem taky měla ráda, dokud o sobě nezačal prohlašovat, že je Madara).
Vezmi si to takhle, Jakou schopnost má Kakashi sharingan? A jakou (budu ho tak nazývat) Tobiho? - podezřelá věc č. 1
Jaké oko měl Tobi zakryté? A jaké má Kakashi? A jaké měl pod šutrem Obito? - podezřelá věc č. 2
Co může na Tobiho vědět Orokabuto? Že by oživil někoho, kdy by měl být ve skutečnosti mezi živými? - podezřelá věc č. 3
Jaký účes měl Obito? Jaký má Tobi? A jakýměl Madara? - podezřelá věc č. 4
Jakou část Těla měl Obito rozdrcenou? A kterou ruku si bez váhání Tobi useknul, když mu do ní vlezly brouci či co (a netekla mu z toho krev jenom nějaký bílý blivajzy)? - podezřelá věc č. 5
Pakještě je tady věk, nikdo prostě nemůže být tak starý (ačkoli uznávám, že na Konohu mohl Kyuubim útočit Madara, ale pak už musel umřít...)
Jako uvidíme, jak to dopadne, ale tohle jsou docela věci k zamyšlení (a pak ještě to, že Sasuke ve skutečnosti převzal úkol po svém bratrovi a je to největší klaďák ze vše).
Rusko je geniální, to mi nikdo nevezme. A začínám mít ještě dost ráda Anglii, on je tak roztomilý.
A pak úplně zbožňuji, když něco začne vykládat Francie, u toho vždycky málem umírám smíchy.
Děkuji ti za vyčerpávající komentář, to vždycky potěší.

[1]: Konečně někdo, jen tak dál, Rusko je nejlepší. Vodkaaaa! ;-)

4 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 26. června 2011 v 11:19 | Reagovat

Ten třetí obrázek s ruskem je absolutně....vrrrau! Prostě, kamarádky hetalistky (a že jich mám požehnanně) dosvědčí, že Rusko...je nej...Stačí jen zadat blog www.fenci-este.blog.cz a tam najdeš asi největší příznivkyně Ruska, co znám. Mám pocit, že mě nakazily...ale tak, Francis taky není k zahození a Japonsko...*slintá, neschopná psaní* No nic...prostě s tvou hetalománií naprosto souhlasím ať už proto, že jsem stejná, nebo z nějakého jiného důvodu, který mě teď zrovna nenapadá. (Jde si oblíct tričko s nápisem 'Chráníme milence Arthurovy', vypůjčené od Ciri)
Tak, říkáš, že jsi umřela díky dokonalosti a ošukáníhodnosti těch dvou?   To pro takové jako já není novinkou! Madara je prostě...vrraau...opakuju se, ale co už...a Itachiho jsem objevila už dost dávno...i když za tohle prohlášení by mě asi jedna nejmenovaná kámoška přizabila...:P Prostě...jdu na DA vyhledávat jejich společné obrázky...jinak to nejde...tenhle článek tu neměl být...probudil ze spánku mou...třetí stránku...(jo, teď si asi říkáš, že jsem schizofrenik...ne, jsem úplně normální...*eh,..m...*)a nevím, jestli to přežiju...kdyžtak se setkáme v pekle, papričko:P (tohle označení se mi líbí...budu ti tak asi říkat ;D)

5 kami kami | 26. června 2011 v 11:28 | Reagovat

[3]: Ja by som bola len rada, ak by bol Obito Tobi, ale som aj tak presvedčená stále o Madarovi. Načo by chcel Obito démonov? To chcel predsa vždy Uchiha. A aj väčšina ľudí, čo poznám je presvedčená o Madovi. Ach jaj, ale Obito by bol vážne úžasný Tobi-chan. *-*
Lizzy is good girl! :-P

6 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 26. června 2011 v 11:41 | Reagovat

[3]: Finlandia forever ;D

7 chillychilly chillychilly | Web | 26. června 2011 v 12:12 | Reagovat

[4]: Ono nás je víc? To je skvělá správa, protože mezi mými kamarády převažují spíše nadšenci do Anglie či Německa, tak tam určitě zavítám.
Jé, tričko s Anglií, on je taky k nakousnutí (ale Rusko je k sežrání, takže tak)
oni všichni Uchihové jsou k nakousnutí (ti tři, ty další vypadali dost normálně), ale Madara je prostě šukézní, to musí uznat každý, kdo ho kdy viděl zamlada.
Já mám stránek spoustu ;-) první dělení je na zlou a hodnou a ta zlá se pak větví na miliardu dalších, takže ne, neboj, nemyslím si o tobě nic špatného. Bojím, že mám víc šílených stránek než ty.
V pekle s Hidanem :) (takže u Yashina v nebi) Hidan, to je takové Rusko v bledě modrym, takže se zlobit nebudu ;-)

[5]: No, máme teorii, že se mu v poslední chvíli, kdy na něj padal šutr aktivoval mangekyou sharingan a přemístil se pryč, ale ztratil tak trochu pamět. Našel ho Madara  Obito se stal jeho učedníkem, no, a když mistr zemřel, žák to vzal po něm. Ale tak vždycky je co by musel Kishimoto nějak vysvětlit, nějaká temná stránka osobnosti.
Taky jsem byla dost dlouho přesvědčená o Madarovi, ale pak když se Orokabuto vytasil s tou mrtvolou... Začala jsem pochybovat.
Moje kamarádka, velká milovnice Obita (toho hodného a správného Obita), kdyby tě slyšela, že chceš, aby byl Tobi Obito, tak by se dala na Yashinismus a pak tě pronásledovala :-) a já osobně bych byla ráda, kdyby to byl Obito... Přece jenom, takhle starý Madara už by nebyl nic moc.

[6]: Jako Finsko taky není k zahození :D O_O

8 nel-ly nel-ly | Web | 20. července 2011 v 15:11 | Reagovat

Ale... no, já bych na rusko ani nešáhla, ať si má yaoi jaké chce, mám to v sobě moc zakořeněný :D

no, celkově jsem yaio svět nidky moc nepochopila, stejně jako zůstávají velké mezery ve slashi, které ani nechci zaplňovat... já prostě ráda staré dobré: princ/princezna (jo, nejradši tedy toho čeerného prince :D)

ale teda Itachi? ale... ten je můj! tedy spíš mojí postavy, jenže jsem zjistila, že když fanfiction, tak asi doopravdy jedině Harryho

9 GUTIERREZJaime19 GUTIERREZJaime19 | E-mail | Web | 22. září 2012 v 15:56 | Reagovat

A lot of specialists state that <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> aid people to live their own way, because they are able to feel free to buy necessary stuff. Moreover, various banks present college loan for all people.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama