Starého psa novým kouskům nenaučíš

16. června 2011 v 18:39 | chillychilly |  Povídky na přání
Povídka na přání pro Keiko.kei.
Nejsem na tenhle pár zvyklá, vlastně, myslím, že jsem s ním nikdy nic nenapsala a myslím, že jsem toho taky moc nepřečetla. Doufám, že jsem moc neporušila charaktery, ačkoli Hermiona je teda úplný krok mimo.
Zadání znělo:
Postavy: Hermiona, Sirius
Vedlejší postavy: Ron, Harry, Molly, Severus
Žánr: drama, 15+
Sirius si čas na Grimuldově náměstí krátí tím, že sbalí Herminu, ona je nezkušená a on si chce užít... (ale nechová se úplně jako hajzlík)
Pak je někdo načape, všichni jsou v šoku... Severus to nějak vtipně komentuje :) atd.

Tak Severus na konci není vtipný, ale nehodilo se mi to do atmosféry o jejíž navození jsem se snažila. Pak jsem docela dost osekala vedlejší postavy, popravdě, jsem osekala úplně všechno až na Siriuse, no, nechám to na vás, ať to posoudíte.Sirius byl v rodném domě zavřený už příliš dlouho a propadal zádumčivosti. Ve chvílích záchvatů špatná nálady, kterým propadal čím dál tím častěji byl téměř nesnesitelný, což mu také Remus řekl.
Jeho upřímnost měla za následek hádku, která vyvrcholila vlkodlakovým odstěhování.
Sirius palcem nohy kopal do stolu. V láhvi povážlivě ubylo a ve spíži už další zásoba nebyla. Ale muž nebyl ve stavu, kdy by byl schopný uvažovat nad tím, co bude dělat, až mu přísun alkoholu dojde. Znovu nahnul hrdlo ke rtům a do úst mu vyteklo několik kapek hořké tekutiny.
Dávno si navyknul na nepříjemnou pachuť absinthu, připomínala mu jeho vlastní život. Od té doby, co Remus odešel vypil láhev denně a později v noci se pak omámen alkoholem utápěl v sebelítosti. Připadal si ztracený a starý. Potřeboval něco, co by mu vlilo nový život do žil a nechalo ho cítit se zase o několik let mladším. S poslední kapkou stékající do krku mu došlo, že nutně potřebuje ženskou.

Z podřimování na křesle ho vytrhnul hlas, rozléhající se domem. Odložil láhev, kterou k sobě ve spánku tisknul jako podivný talisman a šel zjistit, co se to děje.
Za několik minut ve ztichlém domě přistál jeho kmotřenec a děti Artura Weasleyho. Společně s nimi strávil tu nejpodivnější noc ve svém životě. Celou dobu seděli na židlích a mlčeli. Siriusovi to vyhovovalo, už dávno si odvyknul nezávaznému tlachání o ničem.

Několik dní po té podivné noční návštěvě, která se měla protáhnout až do konce vánočních prázdnin přijelo pro Siriuse vítané rozptýlení.
Hermiona se se všemi přivítala hned v hale a určité Siriusovi partie na její přítomnost reagovaly až příliš nadšeně. Ten den bylo rozhodnuto, kdo se stane jeho další obětí a naváže tak na starou tradici ze školních let.

Bylo to s ní až moc snadné.
S precizností odborníka poznal, že ona sama se nikdy nedostala dál než k polibku. Příliš se červenala a klopila oči. Byla moc nervozní a roztřesená. Lehko ji dostal přesně tam, kam chtěl. Potřeboval pouze několik osvědčených triků, letmých doteků a úsměvů. Pak už stačilo si jenom počkat na vhodný okamžik, aby ji příliš nevyděsil a nechat ji, aby mu ona sama skočila do náruče, potažmo do postele.

Vytratila se v půlce oslavy a dlouho se nevracela. Sirius vycítil svoji příležitost, na tohle měl prostě talent. Když procházel kolem pootevřených dveří do kuchyně, koutkem oka zahlédnul rychlý pohyb. Stočil směr kroků a vešel do setmělé místnosti. Stála u stolu jen několik málo kroků před ním a dívala se na něj se zvláštním výrazem v očích.
Sirius jej moc dobře znal, ačkoli ho nikdy nepochopil. Byl to obdiv a touha, ale nebyla to touha po něm, byla to potřeba být někým milována, někým vlastněna, byl to pohled dívky, která ví, že na to, co se jí nabízí nemá, ale chce to o to víc a chce se tomu cele oddat. Když se mu nemůže rovnat, chce se k němu připoutat. U Hermiony to bylo o to víc intenzivní, jak moc nezkušená byla.
Sirius k ní přistoupil o několik kroků blíž a ona couvla. Nemohl potlačit spokojený úsměv, všechno vycházelo podle plánu. Věděl, že ji dneska získá. Místo panáka alkoholu se mu dostane toho nejsladšího opojení, bude moci zničit nevinnost a rozbít iluze.
Když už byl těsně u ní, použil ten nejlacinější trik, jaký znal. Natáhnul ruku a uspokojilo ho zjištění, že zrudnula. Už se ani nesnažila mu uhýbat pohledem.
,,Něco tady máš," zašeptal, aby nezničil intimní atmosféru, která mezi nimi vznikla a odhrnul neexistující smítku z její tváře. Dívka při dotyku jejich kůže pootevřela rty a oči se jí rozostřily touhou. Sklonil k ní hlavu a políbil ji.
V Hermionině hlavě se spustil ohňostroj. Ovládat se přestala už ve chvíli, kdy Sirius vešel do místnosti, ale nyní měla pocit, že se celý vesmír smrsknul do jediného bodu a ona je přímo uprostřed toho všeho. Nikdy nic tak dokonalého a intenzivního nezažila. A to to byl pouze jediný polibek.
Opřel si čelo o to její, ona měla stále zavřené oči. Pomalinku je otevřela a naskytnul se jí pohled do bouřkově modrých zřítelnic, do těch nejhezčích očí s příslibem nezapomenutelných zážitků. Pohladil ji po tváři a ona slastně přivřela víčka. Byla plně v jeho moci, mohl si s ní dělat všechno, co chtěl. Žádný pocit nejistoty, nemyslela na to, že je to Harryho kmotr a o dvacet let starší muž, nic.

Odvedl si ji k sobě do ložnice, zamknul dveře a hladově se přisál na její rty, jako by jenom z nich mohl znovu pocítit opojnou chuť mládí a bezstarostnosti. Jednou rukou jí cuchal vlasy a druhou vjel pod halenku. Byla krásně tvárná, reagovala na každý jeho pohyb s obdivuhodnou citlivostí a tělem jí projížděl slastný třas. Mírně na ni zatlačil a ona poslušně couvala k posteli. Ještě než ji na ni položil, zbavil ji halenky.
S vlasy rozhozenýma po zmuchlaném polštáři a omámeným výrazem ve tváři vypadala jako učiněná nevinnost. Uvědomil si, že to je přesně to, co ho vzrušuje. Její oči dávaly najevo, že ještě pořádně nechápe, co se tady děje, ale že je připravena se tomu poddat.
Dlaní sjel od klíční kosti až po pupík a zase zpátky. Líbilo se mu, jak citlivě reaguje a nastavuje se tak, aby měla nestále co největší kontakt s jeho pokožkou. Prstem pomalu obkroužil pupík a zajel dovnitř, v reakci na to se mírně prohnula v páteři. Ještě chvíli ji trápil letmými doteky pouze jedné ruky, než se k ní přilehnul blíž, jednou ruku zamířil pod podprsenku a druhou se pral se zapínáním jejích džínsů.
V očích se jí objevil překvapený pohled, když jí kalhoty rozepnul a vměstnal ruku do kalhotek. Dotknul se bodu, o kterém ani ona sama neměla tušení, že je tak citlivý, slabé zaváhání bylo ten tam. Sama se však neodhodlala nějak zapojit, příliš se bála, že by něco zkazila a projevila by se tak její naprostá nezkušenost.
Když sebe i ji zbavil oblečení, nezeptal se, jestli může, prostě a jednoduše na ni nalehnul. Nikdy se neptal, nechápal, proč by nyní dělal výjimku, stejně by ho neodmítla, žádná nikdy neodmítla. Zbytečné fráze v takových chvílích mu přišly jako něco nemístného. Plést do sexu city a ohledy pro něj bylo nemyslitelné.
Po chvíli si Hermiona na jeho přítomnost v sobě přivykla a začala mu vycházel pánví vstříc. Převalil se s ní tak, aby se ocitnula nahoře. Vypadala náhlou změnou překvapená, ale když jí položil ruce na boky a začal s ní pohybovat, rychle pochopila a přizpůsobila se. Společně se zmítaly na vlnách extáze a zdálo by se, že pro tu chvíli neexistuje svět, jsou jen oni dva. Jediný zvuky, které do jejich uzavřeného vesmíru pronikaly byl tepot krve ve spáncích a sténání.
Sirius cítil, že už to dlouho nevydrží, přitáhnul si Hermionu co nejblíže, zaryl nehty do jejích měkkých stehen a orgastickou křečí se prohnul v bedrech.
Bylo pro něj otázkou cti, aby jeho partnerka dosáhla alespoň jednoho vyvrcholení, proto chvíli na dívce pracoval a pak i ona za trhavých pohybů pánve došla vrcholu.

Sirius se ve spánku přetočil na bok, když ho něco zašimralo na tváři. Chvíli mu trvalo, než se úplně probral a pochopil, co se večer stalo. Otevřel oči a zjistil, že Hermioniny oříškově hnědá kukadla se na něj dívají s podivnou intenzitou. Jejich výraz znal a ani v nejmenším se mu nelíbil. Nechtěl, aby to brala takhle.
,,Hermiono, asi by si měla jít," řekl zcela otevřeně. Dívka dvakrát naprázdno otevřela pusu, pak se jí oči naplnily slzami. S mrkání posbírala svoje svršky po zemi a vyběhla z pokoje.
Sirius se otočil na druhý bok a znovu se propadnul do poklidného spánku.

Večer se ho zmocnila touha a potřeba znovu. Dostat Hermionu tam, kam chtěl pro něj nebyl problém. Ochotně by za ním šla třeba na kraj světa a do postele to byla o tolik kratší cesta.
Každý večer a každou volnou chvilku si zpestřoval staro-novou kratochvílí. Hermiona do své posedlosti a oddanosti spadala čím dál tím víc a pokaždé byla svolnější k různým experimentům a nezvyklostem. Předposlední večer si ji vzal na konferenčním stolku v salonku hned vedle kuchyně, kde se právě konala porada. Jenom na chvilku si odběhnul a ona tam jako poslušný pejsek čekala.
Stolek potichu vrzal do rytmu jejich rychlého a netrpělivého milování. Těsně před tím, než mohl Sirius dojít vrcholu, ozvalo se ode dveří posměšné zakašlání působící zdáním decentnosti. Black z dívky s mlaskavým zvukem vyjel a stále ještě v pozoru se otočil ke dveřím.
Hermiona upřela omámený pohled na pruh světla, který do místnosti díky otevřených dveřím pronikal a s hrůzou poznala svého profesora lektvarů. Úšklebek, který se mu usadil ve tváři nebyl právě pěkný. Dívka si rychlostí blesku stáhla sukni a uhladila halenku.
Sirius si až s podivným klidem, jako by ho jeden nepříjemný vyrušitel nemohl rozházet, zapnul kalhoty.
,,Gratuluji, Blacku, právě jsi dosáhnul nové úrovně nechutnosti," ohrnul Snape ret a zabouchnul za sebou dveře.

Den na to Hermiona odjížděla a oči měla výmluvně zarudlé. V hlavě jí zněla Siriusova posměšná slova na rozloučenou: Starého psa novým kouskům nenaučíš, holčičko.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 16. června 2011 v 22:43 | Reagovat

Viděla jsem "Hermiona" a přestala jsem číst. Omlouvám se :/

2 chillychilly chillychilly | Web | 17. června 2011 v 7:05 | Reagovat

[1]: Jj, to vím, že jí nemáš ráda, ale ona tady taky není zrovna nejšťastnější :D

3 kami kami | Web | 17. června 2011 v 8:55 | Reagovat

Bol by hriech nenapísať aj sem, že si tento pár napísala tak, ako sa najlepšie dalo. Ale vážne, s nimi sa vždy dá písať iba o sexe, lepšie povedané, to je jediná vec, ktorá sa dá s Blackom v hetových pároch spomenúť. (Dnes som nejako na záškodníkov naštvaná a myslím na chudáčika Severusa. :/)
Ale tvoja poviedka je dobrá. :-)

[1]: A no jasné, Miraella, náš Grangerofób. :D

4 chillychilly chillychilly | Web | 17. června 2011 v 9:13 | Reagovat

[3]: Nedá, s nima prostě ne, žádný děj, to prostě není možné něco vymyslet (samozřejmě v souladu s kánonem).
Všimla jsem si, že jsi přidala Miláčka, přečtu si to hned, jakmile nebudu tak naštvaná na blog, protože teď zrovna vidím rudě

5 Nel-ly Nel-ly | Web | 19. června 2011 v 11:40 | Reagovat

Myslím, že co se týče tohle páru asi doopravdy není jiná možnost... vlastně jsem podobnou povídku četla nedávno, ale neměla tu hezkou bodku a zajímavý název na víc, to se cení.
Vlastně nešlo o nic jiného, než o popis toho, co si čtenářky (tady se o čtenáři asi zmiňovat fakt nemůžu :D) fanfiction přejí a musím říct, že ti to šlo nečekaně dobře... vůbec by mi nevadilo víc het a míň slashe :P jenže pravad je, že ty zajímavý páry jsou doopravdy vybrakovaný :-(

6 chillychilly chillychilly | Web | 19. června 2011 v 20:21 | Reagovat

[5]: Ale tam nebyl žádný slash, ani náznak slashe :-)
Jo, bylo to naprosto klasické a vlastně o ničem
Jako klasika Hermiona Snape do toho bych snad ani nešla, nevím, co bych mohla napsat, aby to bylo originální, protože mám v hlavě tu miliardu věcí, kterou už napsali jiní
Děkuji za komentář

7 nel-ly nel-ly | Web | 19. června 2011 v 21:56 | Reagovat

[6]: náhodu u Hermiony a Snapea, ať je to klasika nebo ne, bych řekla, že je možností furt hodně... ono, kdyby ses neměla opakovat, tak už si nikdy neškrtneš - stejně je to všechno založený na několika základních krocích a tím to hasne... i když bych si na to asi taky netroufla, a ani možná netroufnu (to klidně toho Siriuse, si užiju svoje popisy a kdovíco :D a mám to z krku)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama