Září 2011

Parazit

21. září 2011 v 21:46 | chillychilly |  jednorázovky
Nejprve k názvu, nevěděla jsem, jak to nazvat, takže v tom nehledejte hlubší význam. Tohle byl pracovní název, pod kterým jsme to měla uložené v rozepsaných a nějak jsem se nedonutila vymyslet jiný. Doufám jen, že to není moc zmatené a nebudete se v postavách ztrácet...
Hlavní postavy: Poznáte všichni, v povídce nejsou jmenováni, ale odstavec s každou určitou postavou je oddělen barevně.
Žánr: pocitové nic, touha popsat různé parazitické pocity, roztodivný lidský trojúhelník a neustále zapadání do vyjetých kolejí

Balada o statečném zachránci

13. září 2011 v 20:52 | chillychilly |  Rýmované blbůstky
Já vím, že jsem slibovala, že už to nebudu dělat, ale.... nemůžu si prostě pomoci. A ano, pokusím se tomu odolat, ale když mě to popadne, tak mě to popadne.
Jinak bych se chtěla zase a znovu omluvit, že na vás nemám teď čas, ale všeho je teď moc. Spousta změn a tak všeobecně. Z chillychilly je po dlouhé době zase svobodný člověk a může si plnými doušky užívat, jenže to by to nebyla chillychilly, aby si to nějak nezkomplikovala, že?
Každopádně teď vůbec nic nestíhám. Určitě všechno doženu, to se nebojte!
Akorát nápady mi ne a ne přijít, připadám si jako vyžvýkaná žvýkačka nebo dvakrát použitý toaletní papír či tak nějak podobně (neee, vůbec jsme se nepodívala po miliardě let na Pár pařmenů). Mám prostě spoustu více či méně dobrých důvodů, proč se tady za poslední nevím jak dlouhou dobu nic neobjevilo.
Varování: Pokus o rýmovanku, bohužel se rým nějak vytratil (nic nového pod sluncem a na mém blogu, že?)

Otcovská výchova

4. září 2011 v 10:54 | chillychilly |  jednorázovky
Je to taková vyloženě krátká věc na otřepané téma, ale já jsme si to prostě napsat chtěla. No, nejsem si s tím vůbec jistá, ale to posoudíte sami. Teď se mi prostě nic nedaří, ale snad se zase rozepíšu.
Postavy: Malfoyovi
Žánr: temné, divné, o ničem, skoro drabble

Z podzemí

2. září 2011 v 19:46 | chillychilly |  Čistá krev (HP FF)
Velmi dobře si pamatuji, jak jsem napsala, že s kapitolovkami seknu. No, objevila se mi zde přání, abych dopsala tuto povídku a já dokonce i vyhrabala kdesi z temných hlubin počítačových suplíků tuhle kapitolu. A tak jsem si řekla, proč ne. Ani jsme ji nijak neupravovala, tak snad se bude líbit. Je opravdu krátká, ale co.
Jinak jsem opravdu co se inspirace týče na mizině a právě přicházím do poslední fáze řešení svých zaneprazdňujících záležitostí, snad budu mít za týden či dva více času. A doufám, že taky chytím múzu za nohu nebo za křídla, či za co se běžně múza chytá a donutím jí, aby mi vnukla alespoň maličkatý nápad.