Nášup s drabbles

11. října 2011 v 20:37 | chillychilly |  Drabbles
Tak jsem se tak jednou nudila a nechala si zadat pět slov na drabblíky, no, zabavila jsem se dobře a jak moc se mi to povedlo můžete posoudit sami. Přiznávám se, že jsem každé smolila tak pět minut ani ne. Takže to dle toho vypadá. Doufám, že se bude líbit.Dům, nehoda, začátek, trenýrky, ořech

Ze začátku Severus Snape jen zmateně koukal na hořící dům a až po chvíli ho uhasil. Bylo to poprvé, co se mu při výrobě takového triviálního lektvaru stala nějaká nehoda. Jenom si nemohl vzpomenout, co to vlastně způsobilo. Šok mu stále zastíral mysl a on si mohl nad sklenkou whiskey hlavu lámat jak mohl. Vzpomínal si akorát na to, jak přidával muškátové oříšky. A pak mu někdo stáhnul trenky. Při této vzpomínce se málem udusil douškem whiskey. V tu chvíli mu na rameno dopadla Remusova ruka.
,,Nedokončíme to, co jsme už tak hezky začali, Severusi?"

Tužka, okno, chlípný, chlad, dech

George ležel na posteli, před sebou úkol do lektvarů a poklepával si tužkou o ret. Pozdvihnul oči a vrhnul na bratra chlípný pohled. Dřív než se Fred nadál byl přišpendlen vahou Georgova těla k oknu. Šel mu od něj po zádech chlad a na krku cítil bratrův horký dech. Slastně přivřel oči.
George se podíval na tužku, pak na vzrušením zrudlého bratra a ústa se mu roztáhla širokým úsměvem.
Když pak tou samou tužkou dopisoval úkol pro Snapea potměšile se usmíval.

A/N No řekněte, že tyhle slova prostě svádí k tomu napsat slash. A ještě když vám slečna na otázku postav odpoví Freda a George, myslím, že není o čem přemýšlet. Nechápu, že čekala něco jiného :D

Televize, slunce, brouk, dům, jaro

Hermiona seděla na terase malého domku a pozorovala první paprsky jarního slunce. Z vlasů si nedbale vytřepala brouka, když k ní z domu dolehla hádka. Kudrnatá žena s povzdechem vstala a šla vše urovnat. Před televizí našla Rona v prudké hádce s jejich nejmladším. Zrovna se o něco přetahovali a tak na ně křikla, aby toho nechali. Manžel k ní pozdvihnul žalobný pohled a tónem tříletého dítěte jemuž byla odebrána nejmilejší hračka pronesl:
,,Ať mi vrátí ovladač!"


šafrán, kočka, sen, melancholie, most

Remus Lupin stál na mostě a melancholicky hleděl do dáli. Připadalo mu, jako by se včerejší noc snad ani nestala. Jako kdyby to byl pouhý sen. Avšak vůně šafránu, která po ní v bytě zůstala dávala znát, že se vše opravdu údálo.
Zvedl kamínek a hodil ho do řeky. Pozoroval kruhy, které se rozběhly po hladině a přemýšlel. Najednou se mu něco otřelo o nohavice kalhot. Byla to šedě mouratá kočka s přísným pohledem. Mohlo by se zdát, že znaky kolem jejích očí vypadají jako brýle. Shýbnul se k ní, aby ji pohladil. Dotknula se ho mokrým čumáčkem. A kolem zavanul šafrán.

A/N Doufám, že pochopíte o kom tenhle drablík je. Nerada bych podceňovala vaši inteligenci, ale přece jenom malá nápověda: Kdo je v HP zvěromágem měnícím se v kočku?

A/N Vím, že to tady trochu zanedbávám, ale nechápu proč, mám najednou spoustu učení a nějak to nestíhám. Takže se všem hrozně omlouvám, povídky určitě brzy dočtu, jen mi to chvíli potrvá, potřebovala bych prostě volno.
Jinak mé problémy se vyřešily a zatím to vypadá, že jsem se rozhodla správně. A ano, můj Lucius, je teď i oficiálně můj Lucius, takže prsty od něj pryč :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 paní archivová paní archivová | Web | 12. října 2011 v 6:26 | Reagovat

První drabble: Nejprve jsem si říkala, že jde o vážnou věc, a potom jsem se roztlemila jako idiot. Miluju Severus/Remus, a tohle bylo absolutně sladké.
Druhé drabble: Když ti někdo zadá tyhle postavy a tak k mazlení svádící slova, nemůže čekat něco jiného než slash :D Navíc Fred/George je naprostá epesnost. Weasleycest má vždy hodně co do sebe. Dodatek s tužkou a Snapem mě rozsekal :D
Třetí drabble: Ron vždy zůstane Ronem :D Obzvlášť se mi líbilo to, že žaloval tónem děcka, když se vlastně s děckem přel a měl být rázným otcem.
Čtvrté drabble: Fůj, Remy/Minerva! :D Ne, já v podstatě preferuju pairing-peace - ať každý píše to, kam ho imaginace zavede (pokud to nejsou ony věčně ohrané a omílané pairingy, o nichž si všichni myslí, kdovíjak nejsou úchvatné). Oceňuji a uznávám jakékoliv pestřejší myšlenky, zápletky a pairingy. ^^ Hned první věta mě úplně dovedla do takového úsměvného srdcebolu. Tam jsi Rema vystihla nejlépe. Ten most, ta dál, ta melancholie, úplně jsem ho viděla.

2 Bromance Bromance | Web | 12. října 2011 v 15:48 | Reagovat

První - úžasný. Druhý - úžasný. Třetí - úžasný... Sakra nějak se opakuju, takže: čtvrtý - fůůj :-D
Ne, vážně, jsem úplně dojatá, ale to poslední jsi mi neměla dělat. Jinak opravdu krása!!

3 Itachi-chan Itachi-chan | Web | 12. října 2011 v 19:56 | Reagovat

První drabble...Remus v roli seme? OMFG! :D
Druhé...co dodat? *Slintá a nechápe, jak někdo vymyslel tyhle slova a nemyslel při tom i na to šesté - na slash.
Třetí...ano, Ron je prostě Ron ať už má, kolk má. U něj fakt platí, že věk je jen číslo...nikdy se stejně podle něj nechová ^^
A čtvrté? O tvých myšlenkových pochodech raději nebudu přemýšlet. Rozjely by se mi ty vlastní ^^ Ale...rozhodně je to netradiční :D

4 nel-ly nel-ly | Web | 14. října 2011 v 12:47 | Reagovat

U prvního jsem prostě věděla, že to bude SS/RL už od začátku (neptej se jak), ale takhle krátce se dá přežít všechno.
Twincest! No, konečně někdo :D já ho fakt nikdy nečetla a to ani v téhle krátké formě.
U Rona jsem padla k zemi... člověk sice přesně tuší, co u zadaného slova televize a Rona s Hermou přijde, a stejně se musí smát.
A to poslední.... ách bože, ne, tak k tomu se vyjadřovat prostě nebudu :-D

5 chillychilly chillychilly | Web | 17. října 2011 v 7:40 | Reagovat

[1]: Jéééé, děkuji, ale koukám že pár Remy/Minnie každého tak trochu pobuřuje. Zvláštní je, že se to neděje u jiného párování s učitely (aneb všem známé spárování Severuse s téměř kýmkoli z žáků)
Remus a jeho melancholie, ano, to patří dohromady. Ze začátku jsem myslela, že to bude Remus se Siriusem, ale pak se to "zvrhlo" takhle.
Děkuji

[2]: Hmmm, takže Minnie ne-e, jo? :D Děkuji

[3]:Remus je prostě seme.... on má v sobě to zvíře a když přijde na jeho ehm ehm zvířecí pudy, tak má vlk prostě navrch. Navíc, Severus prostě musí být uke, alespoň co se pobertů a Luciuse týče :-P
Žejo, já to taky nechápu... ještě když mi k tomu zadá dvojčata, no tak to přece musí být jasné. Ještě nemluvě o tom, že to zadala MNĚ! :D
hňihňihňi, koukám, že Minnie vás nikoho nedojme, no :)
Děkuji moc za komentář

[4]: Hmmm, ty vlastně nemáš ráda slashového Remuse, že? Ale tak, tady vlastně nic tolik slashového nebylo :)
Nečetla twincest, tak se koukni k Miraelle (paní archovivá) ta jich má docela dost a o tom, jak úžasně píše, už vůbec nemluvím.
Jj, Ronánek je takový ťunťa, občas ho Hermioně závidím  a někdy bych ho nakopala do drahých kamenů.
Jen se vyjádři :D
Já prostě nechápu, proč vám to všem přijde tak hrozné :) vždyť tam vlastně není řečené vůbec nic neslušného. Co když spolu celý večer jenom hráli karty, no? :-P
Děkuji

6 kami kami | 22. října 2011 v 18:04 | Reagovat

Nemám rada, keď sa Severus dostane do takej situácie, do akej sa dostal v prvom drabble, ale inak to bolo fajn. Lepšie povedané: "Bolo to vtipné." (Chudáčik maličký.)
Áno, áno, plne súhlasím, z toho druhého nemohlo vzísť nič iné okrem twincestu. Z nich dvoch nemôže vzísť nič iné okrem twincestu. :-D Bol by hriech, keby sa rozdelili.
,,Ať mi vrátí ovladač!" Tak toto bolo tuším najlepšie zo všetkého. :D Hermiona to má v takej domácnosti vážne ťažké.
Ehm? MM + RL? No toto! Nečakané, ale veice dobré. Aj takéto treba.

K "uľoveniu" tvojho Luciusa gratulujem, ja toho svojho Severusa stále hľadám, ale nejako furt nič. Asi som moc ďaleko od prírodovedeckej fakulty. (Verím, že ho nájdem práve tam.) Ale najviac sa teším, že zase píšeš. :)

7 chillychilly chillychilly | Web | 25. října 2011 v 14:00 | Reagovat

[6]: nooo, ale ono se mu to s Remusem stává často, víš :D Kdy není chudáček, každý jenom přijde a vojede ho :)
jJá prostě nechápu, co čekala, ještě ty slova a pak už ten pár, no prostě knec, jinak to být ani nemohlo :)
Ron je prostě Ron, ten už jiný nebude
Já nechápu, proč se všichni nad Minnie pohoršují, také má své potřeby, že? Navíc, co mi víme, třebo spolu jenom pili kakao :D

Oh, děkuji, já jsem s ním spokojená, sice nemá tak blond vlasy jako Lucius (prostě se naenarodil s peroxidem na hlavě), ale jinak si nestěžuji. Má mašli, to je hlavní a je vyyyysoký, jo, takže jsme komická dvojka, protože já jse malinkatá, ale pššššt.
Určitě se tam někde bude vyskytovat,držím palce, ať ho najdeš a ať hezky voní.... protože mladý Severus ve mě nevzbuzuje zrovna voňavé představy :)

8 Piece Piece | Web | 26. října 2011 v 21:19 | Reagovat

První: Já vím, že za tohle si asi zasloužim hodně kritiky, ale SS/RL rozhodně není můj nejoblíbenější pár... přesto se mi to moc líbilo :D

Druhé:Opět... není to můj oblíbený pár... incest je na mě poněkud hard-core, ale... plus za nápad a za to, že jsi opravdu skvělá spisovatelka :D

Třetí: :D :D :D Prostě paráda!

Poslední: Páni, s McGonagalkou? :D Fakt? Ale bylo to moc hezky vymyšlené :D

9 chillychilly chillychilly | Web | 27. října 2011 v 19:24 | Reagovat

[8]: jéééé, děkuji, i když jsem se očividně trefila přesně do těch párů, které nemáš ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama