Leden 2012

Jak to bylo aneb Odchod do křemíkových lovišť

17. ledna 2012 v 18:40 | chillychilly |  Kecy v kleci
Takže.... Musím říct, že se toho spoustu stalo a proto jsem se tady tak dlouho neobjevila a nevím, jak se budu objevovat ve dnech budoucích. Za prvé toho mám milion do školy, musím se učit a je to nechutné, no vážně. Další věc je, že mám nový počítač, protože ten starý odešel do věčných lovišť. Budiž mu křemíkové nebe lehké, amen. Každopádně s tíhle notebookem se ještě úplně nekamarádím (je červený, huhú) a neumím na něm pořádně psát, no prostě.... ještě se s ním pořádně neznám.Navíc je tady nejaký pošahaný windows a já mu prostě nerozumím. Jsem z toho trochu perplex a tak všeobecně.
Hlavně vůůůbec, ale naprosto totálně absolutně nemám žádnou fantazii ani múzu.Nebo spíše takhle, ona by fantazie byla, nápady jsou jen je ne a ne uvést ve skutečnost. Jinak doufám, že jste toho nezveřejnili tolik za tu dobu, co jsem tady nebyla, aby mi zbyl i čas na učení :D ne, to zase ne, uvítám každé rozptýlení :) Takže takhle se vám teda omlouvám, běžím se podívat na vaše nové výtvory a čekám na múzu.
Pac a pusu bez rámusu, Chillychilly

Lítost

6. ledna 2012 v 16:15 | chillychilly |  Válečné zločiny
Tři možná udrží tajemství, když jsou dva z nich mrtví
(Ben Franklin)
Chápu, že Peter není zrovna nejoblíbenější postava, ale... myslím si, že je rozhodně zajímavou postavičkou.
Je to na přání Kami, která chtěla něco z válečných zločinů. Sice to není úplně to, co jsem si představovala, ale tak co už. Je to bez akce, hodně keců a tak, znáte mě.

Firenzův poklesek

5. ledna 2012 v 16:41 | chillychilly |  Drabbles
Už vás napadlo, proč byl Firenze vypovězen ze Zapovězeného lesa? Že by to bylo jenom proto, že se uvolil pracovat pro Brumbála? Nebo že by za tím stálo něco víc? Skandální odhalení! Pokud se nebojíte, vstupte!

Dnes se mi zdál sen

2. ledna 2012 v 14:43 | chillychilly |  Kecy v kleci
Dneska se mi zdál sen :) ale vážně byl úžasný.
Pokud nemáte rádi okecávací články o ničem, ani sem nechoďte :D nebo si jenom prohlédněte obrázek, který mně osobně přijde dokonalý.