Únor 2012

O zvířatech a lidech

21. února 2012 v 16:56 | chillychilly |  jednorázovky
Já vím, už jsem dlouho nic nepřidala a ten dnešní kousek je jen takový výkřik do tmy. Vůbec nic se mi nedaří, připadám si vyždímaná a nešťastná. A tak nemám vůbec na nic náladu. Dnešek je prostě příšerný den. Takže ani tahle povídka není nic veselého.
Jinak se vážně snažím, pořád mi vrtá hlavou několik nápadů, ale vždy, když začnu psát, tak najednou nevím, jak. Achjo, je to složité, nedokážu to popsat. No, snad jen, že si asi budete muset chvíli zvykat na tohle sporadické přidávání.
A nejsem si jistá, jestli to tak úplně patří k Válečným zločinům, protože to s válkou vlastně nemá nic společného, takže jsem to nakonec zařadila pod jednorázovky.
žánr: preslash, cosi, co neumím popsat
postavy: bratři Lestrangeovi

Komu patříš

8. února 2012 v 23:44 | chillychilly |  Drabbles
Tak, na chillychilly zase jednou padla citová nálada a musela se ze svých parazitických pocitů vypsat. Všimli jste si, že co mám Luciuse, tak jsem trochu psychicky labilnější? Já teda ano. A nevím, čemu to připsat... Nebo spíše vím, ale přijde mi to hrozně... děsivé.
Jsem zvědavá, co na to řeknete. Plus, věnuji to Nel-ly, protože jen díky ní jsem začala mít alespoň trochu ráda Pottyho.
Jo a pořádně mi nefunguje s, takže se kdyžtak nedivte :)

Hvězdy

4. února 2012 v 12:35 | chillychilly |  Drabbles
Tramtadadá, chillychilly pro vás má jedno skoro double drabble. A postavy vám předem neprozradím, nebo spíše vám neprozradím druhou postavu :P
tak jsem zvědavá, co na to řeknete. Kdybyste věděli, jak jsem celý tenhle týden neustále rozepisovala a znovu mazala povídky a jak jsem z toho už byla nešťastná, že nic nenapíšu a budu to tady muset zrušit.... No nic, není to nic světoborného, ale io tak mám radost, že jsem něco dopsala :)