Březen 2012

Severus a zvířátko

14. března 2012 v 11:03 | chillychilly |  Drabbles
Tak jedno malé drabble. A věnuji ho kami, protože Severus :) a taky proto, že jsem si vzpomněla na ni a až následně mě napadla tahle hloupůstka.
Takže v hlavní roli samozřejmě Severus a pak dohazovač Moody.

Proč? Pro slepičí kvoč

11. března 2012 v 20:03 | chillychilly |  Kecy v kleci
Tak dobře, asi jste si všimli, že jsem se tady chvilku neobjevila.... Není to ale moje vina. Já bych tady byla i docela ráda, ale ocitla jsem se v nemocnici a počítač mi tam nikdo nedonesl. Koukala jsem, že jste toho stilhy zveřejnit opravdu hodně zatímco jsem byla nepřítomná a teď ani nevím, jestli budu mít dostatek času to všechno zavčas dočíst, protože toho mám vážně hodně. Takže ani nevím, kdy zveřejním další věc. Mohla bych přidat kapitolu k Lovci, ale ráda bych to proložila nějakou jednorázovkou... No, každopádně uvidíme.
Takže jenom abyste věděli, že jsem ještě neumřela :)
P.S. Ačkoli mi všichni tvrdili, že úroveň stravy v nemocnici je čím dál tím lepší, tak já to teda konstatovat nemohu. Mohla jsme jíst sice jenom poslední den, ale i tak, stačilo.
Jinak, litujte mě.... čeká mě operace :(
P.P.S. Vítě, že existuje koňské porno? No vážně. To prý když potřebují sperma plemenného koně, tak ho hezky vezmou do místnosti, kde je kláda s dírou pocákáná feromonama, pustí mu dva koníky jak si užívají a nechají ho obskočit kládu. Pak všechny ty tentononci z klády vyškrábnou a pošlou nějaké hezké klisničce.... Mě osobně to docela dostalo.

Kapitola 2

6. března 2012 v 15:53 | chillychilly |  Lovec
Já vím, že nejsem zrovna aktivní, ale nezlobte se na mě, mám toho teď až nad hlavu, alespon se mi to tak zdá...
Takže další kapitola, které je ještě pořád plná (ne)důležitých keců o Rabastanově rodině. jsem zvědavá co na to řeknete, podobnost se Smrt je mým řemeslem je čistě náhodná :D prostě jsem to napsala, pak jsem si řekla, že mi to něco připomíná a pak mi to bylo jasné. Takže od Merleho jsem vážně neopisovala, no fakt :)

Kapitola 1

1. března 2012 v 11:19 | chillychilly |  Lovec
Tak jsem se nakonec do této povídky pustila a rozhodla se, že jí napíšu. Nepředpokládám, že by měla hodně kapitol a bude celá o Rabastanovi a o Lestrangeových. Snad se bude líbit. Povídka O zvířatech a lidech je taková malá ochutnávka toho v jakém duchu se povídka ponese.
Jinak celou tuto povídku bych chtěla věnovat Kami a Guenon, které mě podpořily v tom, abych to napsala jako povídku.