Červenec 2012

Čeká dívka dál, spí tam v růžích

22. července 2012 v 2:42 | chillychilly |  jednorázovky
Oooo, moje první songfiction :) no, nejsem s tím úplně spokojená, ale snad se vám to bude alespoň trochu líbit. Je moc pozdě a já mám nějakou zadumanou.
Použila jsem slova z písničky od Jiřího Schelingera - Šípková Růženka.... přesně tuhle písničku mi mamka zpívala, když se mi nedařilo jako malé usnout a dneska jsem jí znovuobjevila
Jinak bych chtěla své první dílko po dlouhé době věnovat Kami, jelikož to byl její komentář a její povídka, která mě trochu nakopla. I když si teda nejsm mjistá, jak moc jí potěší druhá "hlavní postava"
Myslím, že hlavní hrdiny všichni poznáte

A tak to bylo

21. července 2012 v 15:47 | chillychilly |  Kecy v kleci
Tak jsem tak na..... tři nebo možná čtyři měsíce zmizela. Důvodů bylo hodně. První byl asi ten, že jsem prostě neměla inspiraci. Další, že jsem byla vážně ze všeho hrozně vyšťavená. A taky jsem prožívala emočně hodně napjaté období. A pak nebyl čas. A pa byla škola. A pak bylo emoční období, kdy jsem byla mírně labilní, což přetrvává do teď. Pak jsem byla na operaci a musela se litovat. A teď jsou prozměnu prázdniny a já taky netrávím moc času doma. Ani u počítače. A když už jsem doma, tak jsme málokdy sama a musím věnovat svojí pozornost Luciusovi. A tak to prostě s chillychilly momentálně je.
Už kolikrát jsem seděla u zapnutého blogu, před sebou nový článek... a nic. Nějak mi prostě nešlo psát a při tom jsem nápady měla, jenom jsem to prostě nedokázala napsat. A tak jsem to vzdala. Ale teď se chystám dočíst úplně všechno, co jsem nedočetla a tak. Chvilku mi to asi bude trvat, ale já to vzládnu :D
Takže pac a pusu, už se těším, co jste zatím napsaly,
chillychilly
P.S. nejsem egocentrická, jenom moje prsty prostě píšou místo jsem jsme :D